با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آدم بزرگ های ترسناک

دانلود و خرید کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک

تلاشی در بازیابی اعتماد به نفس و احیای کودک درون

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک  نوشته  مهدی حق‌گو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک

کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک اثری از مهدی حق گو است که با صدای حسین نصیری می‌شنوید. این اثر به شما در بازیابی اعتماد به نفس و احیای کودک درونتان کمک می‌کند.

درباره کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک

مهدی حق گو در کتاب آدم بزرگ های ترسناک قرار است به تمام مخاطبانش کمک کند تا اعتماد به نفسشان را دوباره به دست بیاورند و بتوانند با کودک درونشان دوباره ارتباط برقرار کنند. 

این کتاب قرار نیست به شما دستورالعمل‌هایی برای موفقیت ارائه کند. بلکه می‌خواهد شما را با کسی آشنا کند که خودش هم هیچ وقت آدم موفقی نبوده است. اما با تمام این تفاسیر بلد است خودش را ابراز کند. می‌تواند از دردهایش حرف بزند و شکست خوردن را بلد است. 

او داستانش را با مخاطبان درمیان می‌گذارد و به آن‌ها نیز یاد می‌دهد چگونه شکست بخورند. به آن‌ها می‌گوید چگونه می‌توانند وقتشان را تلف کنند و خود را در گذشته حبس کنند. او به مخاطبان حس حقارت کشیدن را یاد می‌دهد. درباره انتقام گرفتن حرف می‌زند و اینکه چطور می‌توانید خودتان را اسیرش کنید. او می‌خواهد به شما یاد بدهد چطور همیشه به امید روزهای بهتر نفس بکشید و با عشق قهر کنید. 

کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

آدم بزرگ های ترسناک کتابی است برای تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند و دوست دارند بتوانند با خودشان و درونشان، ارتباط برقرار کنند. 

بخشی از کتاب صوتی آدم بزرگ های ترسناک

شاید نقش زندگی من خیلی زیبا نبوده است، ولی من دوست دارم آن را بیان کنم و نقاش خوبی برایش باشم.

شاید چیزهایی که می‌گویم خیلی برای مردم ملموس نباشد. نمی‌دانم شاید هم ملموس باشد. خلاصه، حرف از چیزهایی است که کسی از آن‌ها صحبت نمی‌کند. حرف از چیزهایی که علی‌رغم خاموش بودن، از درون ما را می‌سوزانند به زمین می‌زنند، روی زمین می‌کشند، کورمان می‌کنند، جلوی ابراز احساس ما را می‌گیرند، غمگین‌مان می‌کنند، افسرده‌مان می‌کنند، عصبانی‌مان می‌کنند و رفته‌رفته قیافه‌مان را زشت می‌کنند.

شاید از هر هزار نفر، یکی مثل من باشد، شاید هم از هر دو هزار نفر، یکی تجربیات مرا داشته باشد، شاید هم از هر یک میلیون نفر. بگذار طور دیگری بگویم؛ شاید هیچ‌کس در دنیا تجربیات مرا نداشته است و حرف‌هایی که در این نوشته می‌آورم برایش ملموس نباشد، ولی هدف من بیان روشن چیزی است که برای من اتفاق افتاده است، چه انحصار آن محدود به یک خانه باشد، چه یک کهکشان.

وقتی بچه بودم، گوش کردن به حرف‌هایشان برایم تشویق به ارمغان می‌آورد و مرا از کتک‌هایشان در امان می‌داشت، ولی کمی بعد، پشت سرم را نگاه کردم و دیدم سی سال از عمرم را مثل دلقک و برای راضی نگه داشتن بقیه زندگی کرده‌ام؛ برای راضی کردن کسانی که از آن‌ها حساب می‌بردم؛ حتی راضی نگه داشتن کسانی که از آن‌ها حساب نمی‌بردم. سی سال، برای انجام هر کاری، ابتدا کسی را پیدا کرده بودم که قاضی کارم باشد و آنگاه برای پسندیده شدن در چشم او، کار را انجام داده بودم.

دیدم سی سال زندگی کرده‌ام، بدون این‌که هدفی داشته باشم. همیشه مورد تشویق بودم، ولی هیچ‌وقت کسی از من حساب نمی‌برد و کسی هم به من اهمیت نمی‌داد. همیشه دلقک بودم و اسمم بر سر زبان‌ها بود، ولی در ‌واقع بی‌ارزش‌ترین بودم. هیچ‌وقت از حرف کسی ناراحت نمی‌شدم؛ چون من مهم نبودم؛ باید آدم‌بزرگ‌ها راضی می‌بودند…

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۱
زمان۰۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۷٫۸ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۱
زمان۰۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۷٫۸ مگابایت