با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه خوش‌سفر باشیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه خوش‌سفر باشیم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه خوش‌سفر باشیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه خوش‌سفر باشیم

کتاب صوتی چگونه خوش‌سفر باشیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه خوش‌سفر باشیم

قطعا مسافرت کردن با دیگران برایتان چالش‌هایی به همراه خواهد آورد. ممکن است فردی که با آن در مسافرت هستید خوش سفر باشد یا اینکه شرایط را برای شما کاملا سخت و طاقت فرسا کند. اما بحث امروز ما این نیست که چگونه با یک فرد بد سفر کنار بیاییم. این مقاله به آموزش اینکه چگونه فردی خوش سفر باشیم و شرایط را برای دیگران نه تنها سخت نکنیم بلکه به یک خاطره به یاد ماندنی بدل کنیم می‌پردازد.

این کتاب کمک می‌کند تا از سفر بیشتر لذت ببرید.

شنیدن کتاب چگونه خوش‌سفر باشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند از سفر بیشتر لذت ببرند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه خوش‌سفر باشیم

حتی نزدیک ترین فرد به شما به میزان خاصی از تنهایی و دوری نیاز دارد. یک همسفر نیز از این قاعده مستثنی نیست. قبول کنید که همسفر شما نیز لازم دارد که کمی از وقت خود را بدون حضور شما بگذراند. هیچ لزومی ندارد که شما حتما همه چیز را با یک‌دیگر تجربه کنید. اطمینان حاصل کنید که هر چند وقت یکبار کمی از همسفرتان جدا شوید.

بهتر است در بعضی اوقات از نظر ها دور شوید. مثلا محل اقامت را به بهانه خرید از سوپرمارکت یا داروخانه ترک کنید. شاید هم برای زمانی طولانی‌تر. مثلا برای رفتن به موزه‌ای که هم‌سفرتان علاقه‌ای به دیدن آن ندارد و یا یک گشت‌زنی شبانه در محلی نزدیک که مجذوب آن شده‌اید. زمان‌ها و موقعیتهایی که دوست دارید در آن‌ها تنها باشید بسنجید. شاید دوست داشته باشید که یک روز صبح، قبل از این که هم‌سفرتان بیدار شود، زودتر از خواب بلند شوید به یک پیاده روی صبحگاهی خوب بپردازید. بگذارید که او با آرامش در اتاق خلوت از خواب بلند شده و کمی مطالعه کرده و یا کمی تلویزیون تماشا کند و یا بدون این که کسی مزاحم او شود، کارهایی که دوست دارد را انجام دهد. مسافرت زمانی برای استراحت است نه مواجهه با چالش های جدید.

زمانی که از هم جدا هستید اوقات خوبی داشته باشید و زمانی که برگشتید آن را با هم‌سفرتان به اشتراک بگذارید.

یکی از اهداف این که کمی وقتتان را جدا از بقیه بگذرانید این است تا بتوانید کمی برای خودتان زندگی کنید. پس بیشترین بهره را از این زمان ببرید و هنگامی که برمی‌گردید، چیز ارزشمندی برای گفتن به هم‌سفرتان داشته باشید. مثلا اگر برای دیدن آثار تاریخی رفته‌اید ، زمانی که برگشتید بگویید که آنجا پر از توریست و گردشگر بود. با این روش، این طور به نظر خواهد رسید که در مورد تنها رفتنتان در حال شکایت هستید. ایده‌ای دیگر برای زمانی که به تنهایی جایی می‌روید این است تا کاری برای هم‌سفرتان انجام دهید. مثلا برای او روزنامه، غذاهای محلی، کارت پستال یا هر المان کوچک دیگری را بخرید. این سورپرایز های کوچک میتواند بیشتر از هر چیزی شما را به یک انسان خوش سفر بدل کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۲ مگابایت