با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده کسب و کار خلاق الهام بخش

دانلود و خرید کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش  نوشته  دیوید کاکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش

کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش نوشته دیوید کاکس است. او در این اثر ده شرکت از حوزه‌های مختلف را بررسی می‌کند که همگی یک ویژگی مشترک دارند: باوری قوی به هوش و خلاقیت کارمندانشان. 

این کتاب صوتی را با ترجمه فیرزوه زارع فراشبندی و خسرو زارع فراشبندی و با صدای محمدرضا علی اکبری می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش

دیوید کاکس در کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش مخاطبانش را با ده شرکت مختلف آشنا می‌کند. این شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف مشغول به کار هستند. برخی از آن‌ها تغییر شکل داده‌اند و به شرکت دیگری تبدیل شده‌اند. اما همگی در یک ویژگی مشترک هستند: این شرکت‌ها به هوش و خلاقیت کارمندانشان باور دارند. بر اساس همین باور، کار آن‌ها بر پایه یک سری اصول مشخص به جلو می‌رود. 

بسیاری از کسب ‌و کارها فعالیت مشابه دارد. اگر از بیرون به آن‌ها نگاه کنید نمی‌توانید فعالیتشان را تفکیک کنید اما اگر از آن‌ها دیدار کنید ممکن است به نظرتان برسد که در کشوری خارجی هستید و از یک هتل بزرگ زنجیره‌ای دیدن می‌کنید. آن‌ها تلاش کردند تا محیط و فضایی الهام‌بخش برای کارمندانشان فراهم کنند. محیطی که به آنان کمک می‌کند تا خلاقیتشان را پرورش دهند.

او همچنین از کسب و کارهایی می‌گوید که در نیمه راه متوجه شدند ایجاد این تغییرات برایشان ضروری است. آنان این باور را که کارمندانشان خلاق هستند پذیرفتند و همین موضوع باعث شد تا به موفقیتی که انتظارش را می‌کشیدند، دست پیدا کنند.

به عنوان نمونه شرکت اپل را در نظر بگیرید. این شرکت فضایی را ایجاد کرده است که کارمندان بتوانند مرتبا با یکدیگر ارتباط داشته باشند. اپل تمرکز و توجهش را از روی مدیریت جزیی کارمندان برداشته است و در تلاش است تا فضا و محیطی ایجاد کند که یادآور نماد بی نهایت باشد. 

کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب صوتی می‌تواند الهام‌بخش و راهنمایی عالی برای تمام کسانی باشد که دوست دارند کسب و کارشان در زمره شرکت‌های خلاق و معتبر دنیا قرار بگیرد. اگر دوست دارید با شرکت‌های موفق دنیا که توانستند به کمک خلاقیتشان پیشرفت کنند، آشنا شوید، کتاب صوتی ده کسب و کار خلاق الهام بخش را گوش کنید. 

درباره دیوید کاکس

دیوید کاکس یک مشاور کسب و کار خلاق است. او از دهه ۱۹۷۰ آغاز به کار کرده است و در این مسیر موفق شده است تا به کسب و کارهای بسیاری کمک کند و در ایجادشان نقش داشته باشد. دیوید کاکس در دانشگاه در رشته هنرهای زیبا تحصیل کرد و متوجه گرایشش به خلاقیت شد و آن را پرورش داد. علاوه بر این با گذراندن دوره‌های NLP و داشتن مجوز به کار روانشناسی بالینی مشغول بود. کتاب «تفکر خلاق» یکی از آثار مهم و شناخته شده دیوید کاکس است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰٫۶ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰٫۶ مگابایت