با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه!

دانلود و خرید کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه!

کارهای کوچکی که ذهنمان را رنگی می‌کند!

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه!  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه!

کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه! اثری از موسی زمان زاده دربان و محمد جولایی تهرانی است که با صدای امین بسمل می‌شنوید. در این کتاب با کارهای کوچکی آشنا می‌شویم که ذهنمان را رنگی می‌کند. 

در این کتاب با با خواسته‌ها، علایق، چیزهای دوست‌داشتنی و تجربیاتی آشنا می‌شویم که نقش پررنگ و موثری در زیباتر کردن زندگی ما دارند. ما به کمک بخشش، کمک کردن به دیگران و دستگیری از ضعفا است که می‌توانیم به خوشبختی برسیم. اگر سعادت خودمان را در گرو سعادت دیگران ببینیم، با تمام وجود برای خوشبختی همه تلاش می‌کنیم و زندگی ما رنگ دیگری به خود می‌گیرد.

کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن این کتاب را به تمام کسانی که دوست دارند زندگی زیبایی برای خود بسازند، پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب صوتی با ذهن زیبا دنیا حتما جای قشنگیه

انسان با مجموعه‌هایی از خواستن‌ها، علایق، دوست‌داشتنی‌ها و تجربه‌ها زندگی خود را دنبال می‌کند، بخشش داشتن، یکی از عواملی است که ارتباط بین افراد را محکم‌تر می‌کند، و این نکته را باید در ذهن خود بسپاریم که کمک به دیگران کمک به خود ماست و به عبارتی نمک و چاشنی زندگی یک انسان همانا صفات نیکوی اوست که: خوشبختی و سعادت در خوشبختی و سعادت دیگران است و به صراحت می توان گفت که موج قدرت هر کس آن‌هایی هستند که به کمک وی به قدرت رسیده‌اند، در این رابطه هم باید انعطاف عاطفی داشت و هم عقلانیت را نیز فراموش نکرد تا خوبی‌ها و زیبایی‌ها را به عیان دید.

زندگی خالی نیست 

مهربانی هست

سیب هست 

ایمان هست

آری، تا شقایق هست، زندگی باید کرد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۱ مگابایت