با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشتباهات یک زن

دانلود و خرید کتاب صوتی اشتباهات یک زن

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اشتباهات یک زن  نوشته  ام. سوسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی اشتباهات یک زن

کتاب صوتی اشتباهات یک زن اثر ام.سوسا نویسنده کتاب دوراهی است. او با قلم تأثیرگذار خود، افکار و تجربه‌هایش را در زمینه روابط عاطفی با جنس مخالف در این اثر نوشته است.

کتاب اشتباهات یک زن، اشتباهاتی را که زنان اغلب در ازدواج مرتکب می‌شوند، نشان می‌دهد. و راهکارهایی برای پذیرفتن و مواجه با آن‌ها دارد

درباره‌ کتاب اشتباهات یک زن

کتاب اشتباهات یک زن، به تمام رفتارهای غلطی می‌پردازد که زنان در رابطه با مردان ممکن است انجام دهند. ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، برای نوشتن اثرش، افکار و تجربه‌هایی که در زمینه‌ی روابط عاطفی داشته است بیان کرده. او همچنین اشتباهاتی را بیان کرده است که درباره رابطه با مردها، تغییر دادن آنها، احترام به حریم خصوصی طرف مقابل، پیش‌رفتن سریع در رابطه و.... ممکن است مرتکب شویم.

با شنیدن کتاب اشتباهات یک زن این قدرت را پیدا می‌کنید تا بتوانید کنترل بیش‌تری بر عواطف و احساسات خود داشته باشید. خواندن کتاب شاید سبب شود خاطرات دردناک‌تان را دوباره به یاد آورید و حتی ممکن است به شما نشان دهد که در ازدواج قبلی کجای راه را اشتباه رفته‌اید، اما درس مهم و ارزشمندی به شما می‌دهد و آن عشق به خویشتن است.

شنیدن کتاب اشتباهات یک زن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه‌ی کتاب اشتباهات یک زن برای تمام زنانی که آماده‌اند تا اشتباهاتشان را بپذیرند و وارد رابطه‌ای سالم و سازنده شوند، سودمند است.

درباره‌ ام. سوسا

ام. سوسا نویسنده‌ی کتاب اشتباهات یک زن، نویسنده‌ای آمریکایی است که در زمینه‌ی زنان فعالیت می‌کند. او زمان زیادی را صرف انتقال دیدگاه‌ها و اندیشه‌هایش به زنان در شبکه‌های اجتماعی می‌کند. ام. سوسا علاوه بر کتاب اشتباهات یک زن، کتاب دوراهی را هم نوشت که بسیار پرفروش بود اما در ایران ترجمه نشده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالندارد
حجم۰ مگابایت