با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی اثر استیفن کینگ

دانلود و خرید کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

۲٫۰ از ۵ نظر
۲٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی  نوشته  استیفن کینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

ملاقات مردی سیاه‌پوش و پسربچه‌ای ماهی‌گیر در یک روز دل‌انگیز آفتابی، اتفاقات شوم و هولناکی در پی دارد. کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی داستانی مرموز و دلهره‌آور از استاد ژانر ماوراء‌الطبیعی، استیون کینگ است. 

داستانی که از زبان پسرک قربانی روایت می‌شود. این راوی همه‌ی جزییات را تعریف می‌کند و مخاطب را به دل داستانی باورنکردنی و عجیب می‌برد.

 درباره کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

چشم‌های سرخ، بوی گوگرد و خنده‌های شومی که پسر را تا حد مرگ می‌ترساند، تا پایان عمر لحظه‌ای این قهرمان کوچک را رها نمی‌کند. ظاهر شدن موجودی ماوراء طبیعی در کنار رودخانه‌ای آرام و در یک روز آفتابی، هنر فضاسازی نویسنده است گوشه‌ای دنج از طبیعت که در اوج آرامش، از حادثه‌ای شوم ملتهب است. 

استیون کینگ در مرد کت و شلوار مشکی، بدون لحظه‌ای تردید، چنان ترس و وحشت پسر را توصیف می‌کند که گاهی بی‌رحمانه و آزاردهنده به نظر می‌رسد؛ با این حال، مطمئن باشید که جا نمی‌زنید و تا پایان داستان مقاومت می‌کنید.

استیون کینگ نابغه‌ی دنیای نویسندگی و استاد خلق داستان‌هایی با حال و هوای مرموز و دلهره‌آور است. نوشته‌های او چنان گیرا و پرکشش است که هزاران مخاطب را از سراسر دنیا با خود همراه کرده است. 

ایده‌های جدید و خلاقانه کینگ تمامی ندارد. هر داستان و کتابی که می‌نویسد، به معنای یک دنیای متفاوت سراسر رمز و راز است. کینگ در مقدمه‌ای درباره کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی می‌گوید: 

«گاهی داستان‌ها داد می‌زنند: بنویسمان! بنویسمان! آنقدر هم صدایشان بلند است که نویسنده مجبور می‌شود زودتر آن‌ها را بنویسد» و همین فریادها بود که او را وادار کرد این داستان را بر اساس خاطره‌ای واقعی بنویسد.

کتاب مرد کت شلوار مشکی موفق به دریافت جایزه‌ی اُ. هنری برای بهترین داستان کوتاه شده است.

شنیدن کتاب مرد کت شلوار مشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از روزمرگی‌ها و یکنواختی زندگی خسته شده‌اید و دنبال ماجراجویی‌های ذهنی و اتفاقات ماورایی در زندگی روزمره می‌گردید، اگر از حس تعلیق و تکمیل کردن پازلی که تکه‌هایش را کلمه به کلمه جمع کرده‌اند، لذت می‌برید، این کتاب را بشنوید.
نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
در انزوای کلمات برقص
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

گوینده به خوبی برای مخاطب فضاسازی می‌کنه... 👏🏻

هفتصد و چهل و نه
۱۴۰۱/۰۱/۱۶

نه هیجان خاصی داره و نه لذت چندانی ، فقط یه سوال بزرگ برات به وجود میاره که آخر داستان میفهمی نویسنده هم برای این سوال جوابی نداره! نه اینکه بد باشه! اما خوب هم نیست... یعنی باید بگم نظر خاصی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۷ مگابایت