با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خواهران کوچک ایلوریا

دانلود و خرید کتاب صوتی خواهران کوچک ایلوریا

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خواهران کوچک ایلوریا  نوشته  استیون کینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خواهران کوچک ایلوریا

کتاب صوتی خواهران کوچک ایلوریا نوشته استیون کینگ است. این کتاب روایتی عجیب و جذاب دارد که شما را با خود به دنیای قصه‌ها و افسانه‌های تاریک می‌برد، جایی که آدم‌ها برای بقا با موجودات عجیب مبارزه می‌کنند.

درباره کتاب خواهران کوچک ایلوریا

داستان خواهران کوچک ایلوریا در واقع پیش‌درآمد کتاب‌های دنباله‌دارِ هفتْ قسمتی برج تاریک اثر استیون کینگ است. این داستان کوتاه اولین بار سال ۱۹۹۸ به‌چاپ رسید. داستان در مورد رولند اهل گیلیاد، در پی برج تاریک و والتر، مرد سیاه‌پوش است. از آنجایی که اسب رولند، تاپسی، رو به ‌موت است، باید برای ادامه‌ی سفرش اسب یا قاطر جدیدی بخرد. رولند و اسب ‌روبه‌موتش، تاپسی، به شهر کوچک متروکه‌ای می‌رسند، شهری به نام ایلوریا. هفت‌تیرکش سگی را بالای سر جسد پسرکی می‌بیند، سگی که روی سینه‌اش نشانی صلیب‌مانند دارد.

رولند سگ را فراری می‌دهد و متوجه مدال طلای پسرک می‌شود و آن را برمی‌دارد. عجیب‌الخلقه‌های سبزپوست به رولند حمله می‌کنند. او از هوش می‌رود و مدتی بعد در بیمارستان به‌هوش می‌آید و راهبه‌هایی را می‌بیند که خود را چنین لقب داده‌اند: خواهران کوچک. آنها پرستار-راهبه‌های وقف بیمارستان‌اند. خواهران کوچک ایلوریا با استفاده از حشراتی که به آنها دکتر لقب داده‌اند، بیماران را شفا می‌دهند. ابتدا بسیار مهربان به‌نظر می‌رسند، اما رولند رفته‌رفته متوجه حالت غیرطبیعی‌شان می‌شود. یعنی ممکن است، خون‌آشام باشند؟ یعنی بیماران را شفا می‌دهند تا خود از آنها تغذیه کنند؟ مدال طلا حالت محافظِ مقدس رولند را دارد. او به فرار می‌اندیشد؛ یکی از راهبه‌ها به نام جِنا که با دیگران متفاوت است، نیز قصد کمک به رولند را دارد. خواهرها به رولند سوپِ آغشته‌ به داروی بی‌حس‌کننده می‌دهند، و جنا نیز پادزهر این دارو را به او می‌دهد. خواهرها هم قدرت‌های عجیبی دارند، هم میل به چشیدن خون. جنا و رولند به یک‌دیگر دل می‌بازند، و...

شنیدن کتاب خواهران کوچک ایلوریا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های هیجان‌انگیز و پر اتفاق پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ایمان
۱۴۰۰/۰۴/۲۹

این کار رو توی سایت ایرانصدا با صدای بهروزرزوی رایگان میشه دانلود کرد.

خاک‌پای‌دوست‌داران‌خدا
۱۳۹۹/۰۸/۱۸

چرا انقدر جلدش ترسناکه الان اگه یه بچه اتفاقی اینو ببینه بترسه کی مسئوله؟!!!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۰٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۰٫۰ مگابایت