دانلود کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی با صدای مهیار ستاری + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی اثر جف هافمن

دانلود و خرید کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی

معرفی کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی

کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی نوشته جف هافمن و دیوید فینکل است. این کتاب به شما یاد می‌دهد از سیستم‌ها ، کنترل‌ها و تیم حداکثر استفاده را ببرید تا بهترین نتایج را بدست بیاورید.

درباره کتاب ایجاد کسب و کار واقعی

بیشتر صاحبان کسب و کار با سخت‌تر کار کردن و تلاش شخصی برای تولید بیشتر، به دنبال رشد تجارت خود بوده‌اند. اشکالی که این مدل دارد این است که در بهترین حالت فقط به رشد متوسط منجر می‌شود. در بدترین حالت، این نوع راهبرد می‌تواند کل شرکت شما را در خطر قرار دهد.

ما به جای این روش، نقشه راه مرحله سوم را در اختیار شما می‌گذاریم، یک مدل جامع برای تاسیس و رشد کسب و کار خودتان. نقشة راه مرحله سوم در اصل به شما کمک می‌کند تا یک از کسب و کار مرحله یک (کسب و کار تازه) شروع کرده، وارد مرحله دوم (شرکت متکی به مالک) شده و به مرحله سوم (رشد سریع یا «مرحله خروج از شرکت») برسید.

ارتقاء و رشد شرکت و رسیدن به اهداف بلندپروازانه‌ای که واقعاً دلتان می‌خواهد به آن برسید؛ مستلزم این است که فراتر از شرکت مالک محور رفته و به شرکتی برسید که سیستم محور بوده، تیم مدیریتی قوی و کنترل کننده‌های هوشمند کسب و کار در اختیار داشته باشد، به عبارتی یک شرکت مرحله سوم باشد.

شما مجبور نیستید که بین کسب و کار و زندگیتان یکی را انتخاب کنید. بلکه، اگر این کار را به شکل درست انجام دهید، هم کسب و کار و هم زندگی خود را خواهید داشت. تنها راه ایجاد شرکتی که واقعاً قابلیت رشد داشته باشد این است که اتکاء شرکت به خودتان، یعنی به مالک، را به شدت کاهش دهید و با استفاده از سیستم‌ها، تیم و کنترل کننده‌های داخلی کسب و کار، از رشد سریع پشتیبانی کنید.

شننیدن کتاب ایجاد کسب و کار واقعی را به چه کسانی پیشنهاد یم‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب و کار که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

حجم

۷۳٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

حجم

۷۳٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان