با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دو گربه روی دیوار اثر صمد  بهرنگی

دانلود و خرید کتاب صوتی دو گربه روی دیوار

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دو گربه روی دیوار  نوشته  صمد  بهرنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دو گربه روی دیوار

کتاب صوتی دو گربه روی دیوار نوشته صمد بهرنگی داستان دو گربه سیاه و سفید رنگ است که از دو جهت مخالف هم روی دیواری به هم می‌رسند ولی هیچکدام حاضر به عقب‌نشینی نیستند. 

داستان صوتی دو گربه روی دیوار را با صدای مهدی پاکدل در اختیار دارید. 

درباره کتاب صوتی دو گربه روی دیوار

کتاب صوتی دو گربه روی دیوار داستان خیالی جالبی نوشته صمد بهرنگی است. در این داستان دو گربه سیاه و سفید از سمت مخالف یکدیگر حرکت می‌کنند و روی یک دیوار به هم می‌رسند. هر دو یک هدف دارند اما نمی‌توانند به خاطر دیگری، عقب‌نشینی کنند. آن‌ها با یکدیگر به جنگ و جدال می‌پردازند. هرکدام برای رسیدن به هدفش سعی می‌کند به دغل‌کاری و حیله‌گری متوسل شود اما نتیجه‌ای ندارد که ندارد...

این داستان نمادین به خوبی نشان می‌دهد که چطور تمام مشاجرات روزمره‌ی ما انسان‌ها بیهوده است و به راحتی می‌توان از آن‌ها گذشت. 

کتاب صوتی دو گربه روی دیوار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به نوشته‌های صمد بهرنگی از شنیدن کتاب صوتی دو گربه روی دیوار لذت می‌برند. 

درباره‌ی صمد بهرنگی

صمد بهرنگی متولد ۲ تیر ۱۳۱۸ در تبریز آموزگار، منتقد اجتماعی، داستان‌نویس، مترجم، و پژوهش‌گر فولکلور آذربایجانی بود. او داستان‌های بسیاری نوشت و مهم‌ترین و معروف‌ترین داستانش ماهی سیاه کوچولو نام دارد. این کتاب با تصویرگری فرشید مثقالی جایزه براتیسلاوا را از آن خود کرده است. صمد بهرنگی درسش را در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه تبریز خواند و همزمان به کار معلمی نیز مشغول بود. بهرنگی در ۹ شهریور ۱۳۴۷ در ارسباران به علت غرق شدن در رود ارس چشم از دنیا فروبست.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سحر
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

چیز جالبی نبود پیشنهاد نمیدم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۵ مگابایت