دانلود کتاب صوتی ارتقای کسب و کار با صدای مهیار ستاری + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ارتقای کسب و کار اثر جف هافمن

دانلود و خرید کتاب صوتی ارتقای کسب و کار

انتشارات:شادن پژواک
امتیاز:
۳.۰از ۶ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی ارتقای کسب و کار

ارتقاء کار کسب و کار کتابی نوشته جف هافمن و دیوید فینکل هفت اصل اثبات شده برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را ارتقاء داده و زندگی خود را بازگردانید به شما آموزش می‌دهد.

 درباره کتاب صوتی ارتقاء کسب‌ و کار

جف هافمن و دیوید فینکل، دو مشاور کسب و کار که با صدها کسب و کار کوچک و متوسط کار کرده‌اند، در این کتاب یافته‌های و تجربیات خود را در کسب و کار به دیگران ارائه می‌دهند.

کسب و کاری که حقیقتاً قابلیت ارتقاء داشته باشد، دو بخش کلیدی دارد: عملیات‌های تحت سیستم‌ها فرایندها و فروش های قابل پیش بینی.

در مرحله‌ی اول ، عملیات‌ها باید تحت سیستم و فرایند انجام شوند، تا کسب و کار به مالک خود اتکاء پیدا نکند و بتوان افراد دیگری را هم وارد کسب و کار کرد، بدون این که روند کار لحظه‌ای دچار اشکال شود.

دوم، درک عمیق از اینکه چرا مشتریانتان، شما را انتخاب کرده‌اند، تا بتوانید جایگاهی منحصر به فرد برای شرکت خود در نظر گرفته و بالاترین حد رشد را برای خود پیش‌بینی کنید. اما، تقریباً هیچ شرکتی کار خود را به این شکل شروع نمی کند. برای همین مولفان این کتاب یک نقشه‌ راه طراحی کرده‌اند تا به کارآفرینان کسب و کارهای نوپا کمک کند تا در ابتدا به کسب و کاری دست پیدا کنند که به طور اجتناب ناپذیر به مالک خود متکی است، و در ادامه به شرکتی مستقل از مالک تبدیل شود که رشد عالی دارد و می توان آن را به فروش رساند.

در بخش عملیاتی، بیشتر کارآفرینان به طور کاملاً طبیعی در برابر تغییر مقاومت می کنند و نمی خواهند از وضعیتی که خودشان همه کارها را انجام می دهند فاصله گرفته و کارها را به افرادی که تازه استخدام کرده اند واگذار کنند، زیرا به محض اینکه کارها را به دیگران واگذار می‌کنند، کیفیت آسیب می‌بیند، مشتریان ناراحت می‌شوند و مالک شرکت سعی می‌کند از هزینه‌ها کم کند. مشکل اینجاست که آنها خیلی زود و پیش از آنکه کنترل‌ها و سیستم‌های درست در سر خود قرار گرفته باشند، سعی در ارتقاء شرکت خود داشته‌اند.

کلید کار در به کارگیری پروسه‌های ساده و موثر کسب و کار، سازماندهی مراحل برای اینکه افراد جدید با در نظر داشتن نتیجه‌ای که از آنها انتظار می‌رود کار خود را انجام دهند، و به کارگیری کنترل‌های درست تا مجبور نباشید کورکورانه حرکت کنید.

در بخش فروش، برخی از کارآفرینان چنان درگیر کارهای روزمره هستند که وقت کافی برای فهمیدن این موضوع که مشتریان آنها واقعاً چرا با آنها معامله می‌کنند، اختصاص نمی‌دهند. در نتیجه کسب و کارهای آنها بیشتر واکنش دهنده است تا کنترل کننده جریان و نمی‌تواند رشد کند.

هر کسب و کاری، کار خود را با مشکلات بسیاری در بخش‌های عملیاتی و فروش آغاز می‌کند. مشکلات شما چه هستند و شما چطور می‌توانید آنها را یکی یکی از بین ببرید؟

کتاب ارتقاء کسب ‌و کار ایده‌ها و راه حل‌های اثبات‌شده‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد که برای همه کسب و کارها اصول پایه‌ای و راهگشا هستند.

 شنیدن کتاب ارتقاء کسب ‌و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کارآفرینان و مدیران شرکت‌ها را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۱۱ ساعت و ۳۲ دقیقه

حجم

۶۳۳٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱۱ ساعت و ۳۲ دقیقه

حجم

۶۳۳٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۴۲,۰۰۰
تومان