با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی اثر برندن برچارد

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

عادت‌هایی برای دستیابی به کارایی فوق‌العاده

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی  نوشته  برندن برچارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

کتاب عادت‌های عملکرد عالی نوشته برندن برچارد است. برچارد در این کتاب از عادت‌هایی برای دستیابی به کارایی فوق‌العاده صحبت می‌کند.

درباره کتاب عادت‌های عملکرد عالی

افراد دارای عملکرد عالی، با کسانی که تنها به هدفشان می‌رسند، فرق دارند. آنان که تنها به هدف می‌رسند چالش‌های خارجی را شکست داده‌اند، اما اغلب با مشکلات درونی مواجه می‌شوند که سلامتشان را به‌خطر می‌اندازد. آنان که عملکرد عالی دارند، بدون غافل شدن از نیازهای جسمی، ذهنی، و عاطفی به موفقیت دست می‌یابند. برچارد در کتاب عادت‌های عملکرد عالی به شما آموزش می‌دهد که عملکرد عالی، مختص شخصیت یا مهارت‌های خاصی نیست. نتیجه‌ی عادت‌های ویژه و سنجیده است، عادت‌هایی که همه می‌توانند بیاموزند. این عادت‌ها، تمرین‌های خودکار و تکراری که تلاش کمی نیاز داشته باشند نیستند؛ بلکه به تلاش قابل توجهی نیاز دارند تا توجه دائم به آن‌ها نهادینه شود.

کسانی که عملکرد عالی دارند، برای رفع نیازهای جسمی، ذهنی، و عاطفی خود به انرژی نیز نیاز دارند. آن‌ها با درک «چرایی» کار خود، دلیل موفقیت را متوجه می‌شوند. افراد دارای عملکرد عالی، زمان و انرژی خود را فقط بر چند فعالیت متمرکز می‌کنند و به موفقیت می‌رسند. آنان بر دیگران نیز تاثیر می‌گذارند تا به آن‌ها بپیوندند. در نهایت، با جسورانه مطرح کردن ایده‌های خود و جذب ایده‌های دیگر، از خود شجاعت به‌خرج می‌دهند.

شنیدن عادت‌های عملکرد عالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌ و کار و زندگی علاقه دارید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۳ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۶۸٫۶ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۶۸٫۶ مگابایت