با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انگار خودم نیستم

دانلود و خرید کتاب صوتی انگار خودم نیستم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انگار خودم نیستم  نوشته  یاسمن خلیلی‌فرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی انگار خودم نیستم

کتاب صوتی انگار خودم نیستم، رمانی نوشته یاسمن خلیلی‌فرد است. این داستان، داستان‌ آدم‌هایی است که خودشان را گم کرده‌اند و یا بسیار از یکدیگر دورند. اما ماجراهایی باعث تغییر روابط میانشان می‌شود.

درباره‌ی کتاب صوتی انگار خودم نیستم

کتاب صوتی انگار خودم نیستم داستان زندگی و روابط آدم‌ها است. زندگی‌هایی که به دلیل مشکلات پیش آمده یا روزمرگی‌ها کم‌کم به دوری می‌انجامد. شکاف‌هایی که بین اعضای خانواده‌ها شکل می‌گیرد، دوری، درد از دست دادن فرزند، تجربه‌ی ازدواج و ارتباط‌های ناموفق و فرزندان ازدواج‌های قبلی همه و همه سبب شده تا شخصیت‌های داستان، هرکدام گوشه‌ای از مشکلات و تنهایی‌هایشان را بروز دهند. 

جای خالی گفت‌وگو در میانشان، عدم اعتماد، خیانت و ... همه و همه بر شخصیت‌های داستان تاثیر می‌گذارد و یاسمن خلیلی‌فرد به خوبی توانسته است این روابط را در قالب داستانی جذاب و شنیدنی به تصویر بکشد.

کتاب صوتی انگار خودم نیستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و رمان‌های ایرانی از شنیدن نسخه صوتی کتاب انگار خودم نیستم لذت می‌برند.

درباره‌ی یاسمن خلیلی‌فرد

یاسمن خلیلی‌فرد سال ۱۳۷۰ در تهران متولد شد. از همان دوران کودکی داستان‌هایش را در مجله سروش کودکان منتشر می‌کرد و تحصیلاتش را در دانشکده‌ی «سینما- تئاتر» دانشگاه تهران تا مقطع فوق لیسانس کارگردانی سینما، ادامه داد. از میان آثار یاسمن خلیلی‌فرد می‌توان به رمان یادت نرود که... و کتاب نقش جنگ بر سینمای غیرجنگی ایران اشاره کرد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱۳٫۹ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱۳٫۹ مگابایت