با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رسیدن به غیرممکن‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی رسیدن به غیرممکن‌ها

با ذهنیت آپولو، به تمام اهداف خود دست پیدا کنید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رسیدن به غیرممکن‌ها  نوشته  ریچارد وایزمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رسیدن به غیرممکن‌ها

کتاب صوتی رسیدن به غیرممکن‌ها نوشته ریچارد وایزمن است که با صدای دادبه دادمهر منتشر شده است. این کتاب به شما می‌گوید چطور با تغییر طرز فکرتان به تمام آرزوهایتان برسید. این نانوکتاب خلاصه‌ای از بهترین درون‌مایه‌ی کتاب رسیدن به غیرممکن‌ها است.

درباره کتاب رسیدن به غیرممکن‌ها 

کتاب رسیدن به غیرممکن‌ها، زندگی آدم‌های فوق‌العاده‌ای که در سال ۱۹۶۹، ماموریت به ظاهر غیرممکن بُردن انسان به ماه را محقق ساختند بررسی می‌کند و به درس‌هایی که می‌توان از آنها آموخت می‌پردازد. این نصایح عملی و قابل اجرا را امروزه تمام انسان‌ها می‌توانند مورد استفاده قرار دهند تا کارهایی هدف‌مند و معنادار به انجام رسانند و نتایج غیرقابل ‌انتظار کسب کنند.

ریچارد وایزمن (Richard Wiseman) استاد روانشناسی دانشگاه هرتفورد شایر است. همچنین او جوایز علمی متعددی دریافت کرده و کتاب‌های بسیاری در زمینه علوم مختلف و روانشناسی تالیف کرده است. کتاب‌های پرسشنامه و ۵۹ ثانیه از جمله آثار اوست. همچنین وی سازنده فیلم‌های پُرطرفدار یوتیوب هم هست و روزنامه ایندپندنت آن ساندِی، او را جزء ۱۰۰ نفری دانسته که انگلستان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می‌کنند.

خواندن کتاب رسیدن به غیرممکن‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۶ مگابایت