با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نگران نباش و زندگی کن

دانلود و خرید کتاب صوتی نگران نباش و زندگی کن

روش‌های اثبات شده برای غلبه بر نگرانی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نگران نباش و زندگی کن  نوشته  دیل کارنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی نگران نباش و زندگی کن

کتابچه صوتی نگران نباش و زندگی کن نوشته دیل کارنگی است که با ترجمه زهرا کریمیان و صدای مهیار ستاری منتشر شده است. نگرانی چیزی است که بسیاری از ما آن را به دفعات در زندگیمان تجربه کرده‌ایم. نگرانی، فاصله‌ی زیادی از لذت‌بخش بودن داشته و کل زندگی ما را فراگرفته و ما را به آن بی‌علاقه می‌کند. این کتاب چکده‌ای از بهترین مطالب کتاب نگران نباش و زندگی کن است.

درباره کتاب صوتی نگران نباش و زندگی کن

زندگی ما، مخصوصاً در این عصر که دائماً با اخبار احتمال مناقشه‌های جهانی، حملات تروریستی، بیماری‌های کشنده و سایر تبعات عصر مدرن، رو‌به‌رو بوده و بمباران می‌شویم، کاملا با نگرانی‌ها پر شده است. خبر داشتن از چیزهایی که در اطراف ما یا برای ما پیش می‌آید، کاملا طبیعی است. مسئله این است که باید بیاموزیم تا نگران و عصبی نباشیم، جوری که گویا راه حلی برای مشکلمان وجود ندارد. چرا که برای بسیاری از مشکلاتی که ما را به دردسر می‌اندازند، راه حلی وجود دارد.

همه‌ی ما می‌خواهیم راه‌حل نهایی برای متوقف کردن نگرانی را بیابیم، اما حقیقت اینجاست که چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانند نگرانی ما را در کسری از ثانیه برانگیخته کنند. منفی‌نگری، که دائماً با آن احاطه شده‌ایم، نباید زندگی ما را کنترل کند. با تغییر چشم‌انداز زندگیمان است که می‌توانیم متفاوت، شادتر، مفیدتر و خوشحال‌تر زندگی کنیم.

در کتاب نگران نباش و زندگی کن، دِیل کارنِگی تلاش بسیاری کرده تا تغییراتی را توصیف کند که یک شخص عادی باید برای در پیش گرفتن زندگی صحیح انجام دهد. کارنِگی با زبانی دوستانه و قابل فهم قصد دارد برای ما این پیام را بفرستد که لازم نیست زندگی به همینگونه که هست انجام شود و همیشه، راه بهتر و باکیفیت‌تری برای زندگی کردن وجود دارد.

این کتاب به این نکته اشاره دارد که کشفِ چگونه زندگی کردن، روندی مستمر است. اما این به این معنا نیست که راکد و کسل‌کننده باشد. 

شنیدن کتابچه نگران نباش و زندگی کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند شادتر و بهتر زندگی کنند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت