با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پایه‌های خشم

دانلود و خرید کتاب صوتی پایه‌های خشم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پایه‌های خشم  نوشته  ویلیام دویل جنتری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پایه‌های خشم

کتاب صوتی پایه‌های خشم، نوشته‌ی ویلیام دویل جنتری، اثری درباره‌ی مفهوم و پایه‌های خشم است. خشم چیست؟ چطور و چه زمانی به وجود می‌آید و راه برخورد با آن چگونه است؟

این کتاب را سعید گرامی و عزیزالله سمیعی به فارسی ترجمه کرده‌اند. نسخه صوتی کتاب پایه‌های خشم را با صدای مصطفی هرآیینی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی پایه‌های خشم

خشم را باید به عنوان یک حس طبیعی یا یکی از هیجانات شناخت. زیرا تنها در این صورت است که میتوانیم آن را بشناسیم. درک کنیم و در نهایت راه‌های کنترلش را یاد بگیریم. خشم را مادران می‌توانند حتی در نوزادان خوش تشخیص دهند. بنابراین بسیار مهم است که پایه‌های آنچه که به اسم خشم می‌شناسیم، را بدانیم. ویلیام دویل جنتری در کتاب صوتی پایه‌های خشم درباره‌ی این هیجان جهانی صحبت می‌کند. او از زمان‌هایی می‌گوید که خشم می‌تواند زندگی ما را خراب کند و لذت و آسایش را از ما بگیرد. این همان زمانی است که خشم از حالت صرفا یک احساس خارج شده و به یک مساله در زندگی تبدیل شده است. او راهکارهایی برای کنترل خشم دارد که به ما کمک می‌کند این حس را نیز مانند دیگر حس‌های بشناسیم و بدون اینکه اجازه دهیم زندگی ما را مختل کند، به زندگی‌مان ادامه دهیم.

کتاب صوتی پایه‌های خشم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی پایه‌های خشم برای تمام کسانی که دوست دارند با این حس آشنا شوند، کتابی مفید و کاربردی است. مشاوران و روان‌شناسان نیز کتاب صوتی پایه‌های خشم را کتابی جذاب می‌یابند.

بخشی از کتاب صوتی پایه‌های خشم

خشم بخشی از زندگی است. از خاطره شادی و همدردی چیزی کم ندارد. هیچکس خشمگین شدن را برنمی‌گزیند. خشم واکنشی است که در سیستم عصبی ما کار گذاشته شده است. در حقیقت خشم یکی از نخستین هیجان‌هایی است که مادران در نوزادان خود تشخیص می‌دهند. بنابراین برای شروع مدیریت خشم، هیچوقت زود نیست. خشم بیش از آنچه که با دیگران می‌کند، درباره‌ی خلق و خوی شخص خشمگین، دید او از جهان، میزان توازن زندگی، و آسانی و سختی بخشیدن دیگران حرف می‌زند. نکته‌ی مثبت مربوط به خشم، این است که لازم نیست انسان قربانی خشم شود، وقتی دنیا آنطور که می‌خواهیم با ما سر سازگاری ندارد، می‌توانیم پاسخی را که به خشم می‌دهیم انتخاب کنیم. 

فهرست

  • مقدمه
  • خشم هیجان جهانی
  • خشم کی یک مسئله است
  • خشم زندگی را زهرآلود می‌کند

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mehdi soltani
۱۴۰۰/۰۲/۰۲

کل کتاب فقط توضیح می دهد که خشم بد است. کلا کتاب های dummy در بیشتر زمینه ها سطحی بوده و در موضوع عمیق نمی شود. اگر در زمینه خشم و عصبانیت مشکل دارید، توصیه می کنم خشم و عصبانیت

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۷٫۰ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۷٫۰ مگابایت