با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در مخفی موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی در مخفی موفقیت

آنچه در پس ترس‌ها وجود دارد

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در مخفی موفقیت  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در مخفی موفقیت

کتاب صوتی در مخفی موفقیت، اثر بی‌نظیری از فلورانس اسکاول‌شین درباره‌ی موضوعی است که خیلی اوقات از فکر کردن به آن طفره می‌رویم: آنچه در پس ترس‌ها وجود دارد.

نسخه صوتی کتاب در مخفی موفقیت را با صدای زیبای دادبه دادمهر می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی در مخفی موفقیت

فلورانس اسکاول‌شین در کتاب در مخفی موفقیت معتقد است آنچه که در زندگی‌مان نام محدودیت برایش گذاشتیم، در واقع حصاری است که خودمان، دور خودمان کشیده‌ایم. حتما برایتان جالب است بدانید که بسیاری از اوقات، بهانه‌هایی که برای عدم موفقیتمان می‌آوریم در اصل از ترس‌های ما ناشی می‌شوند. بنابراین لازم است که آنچه در پس ترس‌ها وجود دارد را بشناسیم. در کتاب صوتی در مخفی موفقیت خواهید شنید که اگر فکر می‌کنید که به یک‌سری خواسته‌ها در زندگی نمی‌رسید چون پول یا شرایط کافی ندارید، همان خواهد شد. اما اگر در بدترین شرایط ممکن باشید و خواسته‌هایتان را ببینید، حتما به آن خواهید رسید.

کتاب صوتی در مخفی موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

در مخفی موفقیت برای همه‌ی افرادی است که دوست دارند ترس‌هایشان را بشناسند و در مسیر رسیدن به خواسته‌هایشان قرار بگیرند.

درباره‌ی فلورانس اسکاول‌شین

فلورانس اسکاول‌شین ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. او نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. فلورانس اسکاول‌شین از میانه عمرش به فرقه اندیشه نو پیوست و دانش الهی را تدریس می‌کرد و از این طریق توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید. او تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های مشهور اسکاول‌شین یعنی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین ، در مخفی موفقیت و کلام تو عصای معجزه‌آسای تو به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است.

فلورانس اسکاول‌شین در ۲۷ اکتبر ۱۹۴۰ در ۶۹ سالگی چشم از دنیا فروبست. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۶ مگابایت