دانلود کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید با صدای علی‌اکبر تواضع + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید اثر مارک منسون

دانلود و خرید کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

کتابی درباره امید

۲٫۲ از ۱۰ نظر
۲٫۲ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید  نوشته  مارک منسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته، کتابی درباره‌ی امید است. مارک منسون در کتاب همه‌چیز به فنا رفته با بیان داستان‌های واقعی از قهرمان‌های بشریت درباره‌ی امید و چیزهایی صحبت می‌کند که در جهان در حال نابودی هستند.

نسخه صوتی کتاب همه‌چیز به فنا رفته را با ترجمه و صدای علی‌اکبر متواضع می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید به ابعاد فلسفی و روانشناختی مقوله امید می‌پردازد. مارک منسون با استفاده از تفکرات اندیشمندان بزرگ تاریخ بشر، از افلاطون تا نیچه و کانت سعی کرده است دورنمایی کلی از وضعیت فعلی بشر امروزی به دست دهد. علاوه بر این، در کتاب همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید، نسخه ساده شده و جالبی از فرایندهای روانشناختی بشر ارائه می‌شود که می‌تواند نگاه شما را به تصمیمات، ارزشها و تفکرات درونی خودتان دگرگون کند. این کتاب، مملو از داستانهایی است که، اغلب آن ها مبتنی بر واقعیت است و کتاب سعی دارد مفاهیم پیچیده فلسفه و روانشناسی را با بیانی داستان گونه به خورد مخاطب بدهد: داستان ویتولد پیلکی، قهرمان ملی لهستان در جنگ جهانی اول، داستان تیچ کوانگ دوک، راهب ویتنامی که با خودسوزی خود الهام بخش قیام مردم ویتنام علیه دیکتاتور وقت شد، داستان ادوارد برنیاز، بنیانگذار بازاریابی مدرن، داستان زندگی نیچه، این بزرگ مرد تاریخ فلسفه و ادبیات جهان و بسیاری داستانهای کوتاه دیگر. 

مارک منسون در کتاب همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید به بحث درباره چیزهایی می‌پردازد که در حال نابودی هستند. او از اضطراب‌ها و نگرانی‌هایی صحبت می‌کند که در لایه لایه زندگی در عصر حاضر نفوذ کرده و ما هیچ راه گریزی از آن نداریم. او با رویکرد متفاوتی در مورد موضوعاتی همچون درد، امید، شادی و موفقیت صبحت می‌کند و تعریف متفاوت‌تر و چالش‌برانگیزتری از آن‌ها ارائه می‌دهد. زبان طنز و طبع شوخ مارک منسون در ارائه اطلاعات و شرح و بسط موضوعی، از دیگر ویژگی‌های آثار اوست. مارک منسون در کتاب همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید به شما کمک می‌کند تا سوالات صحیحی از خودتان بپرسید و درباره‌ی جواب‌هایی که می‌دهید فکر کنید. 

کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید برای تمام افرادی است که نقش امید را در زندگی‌شان گم کرده‌اند و به دنبال راهی برای بازیافتن آن هستند.

درباره‌ی مارک منسون

مارک منسون، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت مالی است، اما علاقه زیادی به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته است. او زمانی که کاملا ناشناس بود اولین کتابش را منتشر کرد و با اینکه کسی او را نمی‌شناخت، در کمتر از یکسال توانست ۱۵ هزار نسخه از آن را بفروشد. او همچنان وبلاگش را به روز نگه می‌دارد و یکی از پر مخاطب‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد

بخشی از کتاب صوتی همه‌چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

در اروپای مرکزی، در قطعه زمین کوچکی واقع در آرامش خارج شهر، در میان انبارهای یک سربازخانه‌ی قدیمی، تمرکز کل نیروهای شیطان در یک موقعیت جغرافیایی سربرآورد. غلیظ‌تر و تاریک‌تر از هر چیز دیگری که دنیا تا کنون به خود دیده است. در این محل قرار بود طی چهارسال متوالی، به شیوه‌ای کاملا سازمان یافته بیش از یک و سه‌دهم میلیون‌نفر، مثل برده به کار گماشته شده و بعد از شکنجه شدن، به قتل برسند. همین این‌ها در محدوده‌ای که فقط کمی بزرگتر از سنترال پارک منهتن بود، حدود سه و نیم کلیومتر مربع، رخ می‌داد. هیچکس نیز قرار نبود برای جلوگیری از ان کاری بکند. به جز یک مرد. به افسانه‌ها و داستان‌های کتاب مصور می‌مانست. قهرمان سراسیمه به سوی دهانه‌ی آتشین جهنم پیش می‌راند. تا با تجلی عظیم شیطان درآویزد. فرصت‌ها دور و منطق آدمی مضحک می‌نماید. اما قهرمان خیالی ما هرگز تردید به خود راه نمی‌دهد....

فهرست

  • حقیقت تلخ
  • کنترل نفس یک توهم است
  • قوانین نیوتون در هیجانات
  • چطور به همه‌ی رویاهای خود حقیقت ببخشیم
  • امید به فنا رفته
  • فرمولی برای بشریت
  • درد، ثابتی جهانیست
  • اقتصاد احساسات
  • آیین نهایی


معرفی نویسنده
عکس مارک منسون
مارک منسون
آمریکایی | تولد ۱۹۸۴

مارک منسون (مارک منسن) وبلاگ‌نویس آمریکایی است که کتاب‌های خودیاری او در سراسر دنیا پرفروش و محبوب هستند. در ایران هم از هر کتاب او چندین ترجمه وارد بازار شده و به خاطر صمیمت و خودمانی بودن آثارش، کتاب‌هایش خیلی زود مخاطب‌های زیادی پیدا کرده‌اند. او پیش از اینکه تبدیل به نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری شود، یک بلاگر شناخته‌شده و تاثیرگذار بود که محتواهایی درمورد فرهنگ، پیدا کردن شریک عاطفی دلخواه، روابط انسانی، بهبود مهارت‌های ارتباطی، تصمیم‌گیری و... تولید و منتشر می‌کرد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات كاكتوس

مشاهده همه

نظرات کاربران

کاربر ۱۴۹۹۷۴۵
۱۳۹۹/۰۸/۲۷

حتی در نمونه کتاب تپقها و تکرار مشهوده و به جرات بدترین کتاب صوتی هست که تابحال دیدم.

کاربر ۳۱۰۸۷۹۹
۱۴۰۰/۱۱/۲۰

خیلی در مورد یک موضوع پراکنده صحبت میکنه در کل موضوع مشخصی نداشت و خیلی پراکنده و پر از حرافی های بی دلیل بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۸
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۶۱٫۷ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۸
زمان۰۹ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۶۱٫۷ مگابایت