با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساخت داستان برند

دانلود و خرید کتاب صوتی ساخت داستان برند

پیام خود را شفاف کنید تا مشتریان به آن گوش دهند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ساخت داستان برند  نوشته  دونالد میلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی ساخت داستان برند

کتابچه ساخت داستان برند چکیده مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام، نوشته دونالد میلِر است. میلر در این کتاب درباره روراست و شفاف برخودر کردن با مشتری صحبت می‌کند.

درباره کتاب ساخت داستان برند

امروزه بسیاری از کارآفرینان جدید، مشتاقانه خواهان راه‌اندازی کسب وکار جدید خود هستند. آنها طرح‌هایی دارند و می‌دانند که چگونه تفکراتشان را اجرایی کنند و کسب وکاری راه بیاندازند. حتی آنها ارتباطات خوبی دارند، برای اهدافشان سخت کار می‌کنند و طی دوران تحصیل و بعد از آن بسیار می‌آموزند. به هر روی، در هر کسب وکاری، مهم‌ترین مولفه مشتری است. "ساخت داستان برند"، کتابی است در مورد کسب وکار و یکی از مهم‌ترین جنبه های آن یعنی دستیابی به مشتری.

طی سالیان گذشته، داستان‌سرایی در محیط بازاریابی، محبوبیت روزافزونی یافته است. مهمترین دلیل آن این حقیقت است که تقریبا هر مشتری در طی روز با پیام‌های بی‌شماری مواجه می‌شود. به لطف این پیام‌ها، حفظ مشتری به ازای محصول یا خدمات، همواره کاری بس دشوار است. بیان داستان، به منظور جذب مشتری به شیوه‌ای که نویسنده در کتاب خود نوشته، موضوعی جدید است.

بیشتر شرکتها و افراد، در کسب وکار، به فروش محصول، خدمات خود و به طورکلی به شرکت‌شان توجه دارند؛ اما مهمترین عامل، مشتری است. در کسب و کار، قهرمان، همیشه مشتری ما است. برای به نتیجه رسیدن، تمام بازاریابی‌ها باید در درجه نخست بر مولفه‌های این موضوع، یا طرح، تمرکز داشته باشند.

شما در این کتاب شیوه‌های متعدد نوینی می‌آموزید که از منظر متفاوتی به موضوع می‌پردازند. به خاطر داشته باشید که قهرمان داستان، مشتری است! شرکت یا محصول قهرمان نیستند! حتی شما هم نیستید. همیشه داستان در مورد مشتری است.

شنیدن کتابچه صوتی ساخت داستان برند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل ساخت داستان برند را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت