با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عادت اکنون

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت اکنون

برنامه‌ای استراتژیک برای غلبه بر پشت‌گوش‌اندازی کارها و لذت‌بردن از زندگیِ خالیِ از احساسِ گناه

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت اکنون  نوشته  نیل فیور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی عادت اکنون

کتابچه صوتی عادت اکنون چکیده‌ای از کتاب عادت اکنون، اثر نِیل فیُور است. این کتاب برنامه‌ای استراتژیک برای غلبه بر پشت‌گوش‌اندازی کارها و لذت بردن از زندگیِ خالیِ از احساسِ گناه است.

 درباره کتاب عادت اکنون

بسیاری از افراد عادت دارند که انجام کارهایشان را به تعویق بیندازند، پشت‌گوش‌اندازی ، اغلب ریشه در تشویش دارد. این عادت، چیزی بسیار فراتر از صرفا تنبلی و بی‌حوصلگی است. تشویش، مانع قدرتمندی در برابر بهره‌وری است. وقتی احساس تشویش کنیم، تقریبا برایمان غیرممکن می‌شود که تمرکزِ لازم برای انجام یک کار را داشته باشیم. کلید موفقیت، حذف کاملِ پشت‌گوش‌اندازی از زندگی شغلی شماست. این عادت بد، در کنار تشویش، فقط و فقط به شکست منتهی می‌شود.

چرخه پشت‌گوش‌اندازی، با فشار استیصال و تشویش آغاز می‌شود و با هدفِ فرار از طریقِ به تعویق انداختنِ کارها، پایان می‌پذیرد. تا زمانی که گرفتار این چرخه‌اید، هیچ راه فراری وجود ندارد؛ در عوض، شما می‌توانید عادت اکنون را در خود پرورش دهید:یعنی؛ توانایی کنار گذاشتن ترس از شکست، وحشت از احساس درهم شکسته‌شدن و عزت نفس پایین؛ و متمرکزسازی ذهن بر آنچه که اکنون می‌توانید انجام دهید. 

نِیل فیُور در این کتاب برنامه‌ای استراتژیک برای غلبه بر پشت‌گوش‌اندازی کارها و لذت بردن از زندگیِ خالیِ از احساسِ گناه به شما آموزش می‌دهد.

به یاد داشته باشید که هر وظیفه‌ای که انجام می‌دهید، آن را از روی اختیار برگزیده‌اید، نه ترس. انتخاب طرز تفکر مثبت به جای طرز تفکر منفی، شما را بر اعمال و مسئولیت‌هایتان مسلط می‌سازد، اعتماد به نفسِ شما را تقویت کرده و شما را بر همه‌چیز سوار می‌کند. حال می‌توانید بر روی پاداشی تمرکز کنید که بعد از اتمام یک کار، انتظارتان را می‌کشد، نه تنبیهی که به خاطر شکست در آن، نصیبتان می‌شود.

کارهای بزرگ، نه با قدرت، که با مداومت، به سرانجام می‌رسند. کتاب عادت اکنون به ما می‌آموزد که تلاش مداوم برای رسیدن به کمال، یک استرس غیرضروری و هدفی غیرقابل ‌دستیابی است. 

 شنیدن کتابچه صوتی عادت اکنون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل عادت اکنون را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت