با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عادت اکنون

دانلود و خرید کتاب عادت اکنون

برنامه‌ای استراتژیک برای غلبه بر پشت‌گوش‌اندازی کارها و لذت بردن از زندگیِ خالیِ از احساسِ گناه

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عادت اکنون  نوشته  نیل فیور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب عادت اکنون

عادت اکنون - نِیل فیُور

برنامه‌ای استراتژیک برای غلبه بر پشت‌گوش‌اندازی کارها و لذت بردن از زندگیِ خالیِ از احساسِ گناه


کتابچه؛ چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتابها


بسیاری از افراد عادت دارند که انجام کارهایشان را به تعویق بیندازند، پشت‌گوش‌اندازی ، اغلب ریشه در تشویش دارد. این عادت، چیزی بسیار فراتر از صرفا تنبلی و بی‌حوصلگی است. تشویش، مانع قدرتمندی در برابر بهره‌وری است. وقتی احساس تشویش کنیم، تقریبا برایمان غیرممکن می‌شود که تمرکزِ لازم برای انجام یک کار را داشته باشیم. کلید موفقیت، حذف کاملِ پشت‌گوش‌اندازی از زندگی شغلی شماست. این عادت بد، در کنار تشویش، فقط و فقط به شکست منتهی می‌شود.

چرخه"پشت‌گوش‌اندازی"، با فشار استیصال و تشویش آغاز می‌شود و با هدفِ فرار از طریقِ به تعویق انداختنِ کارها، پایان می‌پذیرد. تا زمانی که گرفتار این چرخه‌اید، هیچ راه فراری وجود ندارد؛ در عوض، شما می‌توانید عادت اکنون را در خود پرورش دهید:یعنی؛ توانایی کنار گذاشتن ترس از شکست، وحشت از احساس درهم شکسته‌شدن و عزت نفس پایین؛ و متمرکزسازی ذهن بر آنچه که اکنون می‌توانید انجام دهید.

به یاد داشته باشید که هر وظیفه‌ای که انجام می‌دهید، آن را از روی اختیار برگزیده‌اید، نه ترس. انتخاب طرز تفکر مثبت به جای طرز تفکر منفی، شما را بر اعمال و مسئولیت‌هایتان مسلط می‌سازد، اعتماد به نفسِ شما را تقویت کرده و شما را بر همه‌چیز سوار می‌کند. حال می‌توانید بر روی پاداشی تمرکز کنید که بعد از اتمام یک کار، انتظارتان را می‌کشد، نه تنبیهی که به خاطر شکست در آن، نصیبتان می‌شود.

کارهای بزرگ، نه با قدرت، که با مداومت، به سرانجام می‌رسند. کتاب"عادت اکنون" به ما می‌آموزد که تلاش مداوم برای رسیدن به کمال، یک استرس غیرضروری و هدفی غیرقابل ‌دستیابی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
نوع فایل