با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اهداف

دانلود و خرید کتاب صوتی اهداف

چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید؛ سریع‌تر از آنچیزی که فکر می‌کردید

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اهداف  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اهداف

کتابچه صوتی اهداف نوشته برایان تریسی است که با ترجمه مهسا شاملو و صدای مهیار ستاری منتشر شده است. این کتاب خلاصه‌ای است از کتاب اهداف و به این می‌پردازد چگونه به هر آن‌چه می‌خواهید دست پیدا کنید؛ سریع‌تر از آن‌چیزی که فکرش را می‌کنید.

درباره کتاب صوتی اهداف

کلید داشتن زندگی شاد این است که احساس کنید هر روز در حال پیشروی به سمت اهدافی هستید که به آن‌ها علاقه و اشتیاق دارید. اهدافی که تمام زندگی برای داشتن آن‌ها برنامه‌ریزی کردید. مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. از این لحظه به بعد، مسئولیت هر آنچه که به آن فکر می‌کنید، می‌گویید و انجام می‌دهید را به عهده بگیرید و این کتابچه را بشنوید تا به شما یاد دهد چگونه به سمت اهدافتان قدم بردارید و به آن‌ها برسید.

زمان و زندگی شما، دارایی‌های ارزشمندی هستند این دارایی‌ها پول نیستند که جایگزین شوند و یا دوباره به دست بیایند. در این کتاب به شما یاد داده می‌شود از این دو هدیه بهترین استفاده کنید. موفق‌ترین افراد، آینده‎محور هستند. یعنی در حالی که در امروز زندگی می‌کنند به آینده فکر می‌کنند و برای ساختن آینده‌شان قدم برمی‌دارند. وقتی اهداف و آرمان‌های واضح و هیجان‌انگیزی داشته باشید، احساس خرسندی بیشتری نسبت به خود و دنیا خواهید داشت. با کتابچه اهداف هدف‌گذاری برای رسیدن به آینده را یاد می‌گیرید.

شنیدن کتاب اهداف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتابچه را به تمام کسانی که دوست دارند روز به روز زندگی موفق‌تری داشته باشند اما زمان خواندن کتاب کامل اهداف را ندارند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
yasamin
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

گویندگی افتضاح و اعصاب خردکن ، چرا از گوینده های خوش صدا و مسلط به خواندن استفاده نمیشه ؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۶٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۶٫۲ مگابایت