با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاناتان مرغ دریایی

دانلود و خرید کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی  نوشته  ریچارد باخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی مشهورترین اثر ریچارد دیوید باخ خلبان و نویسنده آمریکایی است که با صدای ویدا امین‌پور در اختیار شنونده قرار گرفته است. این کتاب از رهایی و پرواز و آزادی روایت می‌کند.

درباره کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

باخ برای ایرانیان نویسنده گمنامی نیست و در این میان «جاناتان مرغ دریایی» جایگاه ویژه‎ای دارد، چرا که این نخستین کتاب وی بود که ترجمه شد و با استقبال نیز مواجه شد.

جاناتان، قصه مرغ دریایی‌ای است که همه چیز دارد. درست مثل بقیه مرغان اما نمی‎خواهد مثل بقیه باشد. می‎خواهد بلند تر و تندتر پرواز کند. مرغان دریایی دیگر این کار او را خوش ندارند و او را طرد می کنند اما او مایوس نمی‌شود و ادامه می دهد. جاناتان مرغ دریایی کتابی است درباره‌ رهایی، پرواز و دل کندن از عادات و تلاش برای ساخت دنیایی بهتر.

شنیدن کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

این کتاب برای همه‌ آنهایی است که دوست دارند پرواز کنند، بهتر و قوی‎تر شوند و برای تحقق رویاهایشان هیچ مرزی نمی‌شناسند مناسب است

در بخشی از کتاب می‌شنویم:

«جاناتان از مرغ فرزانه پرسید: بعد از این چه اتفاقی می افتد، آیا اینجا واقعا بهشت است؟

- جاناتان، بهشت یک مکان نیست و یک زمان هم نیست! بهشت یعنی جایی که تو آنجا حضور داشته باشی. حضوری با لذت، و در نهایت سرعت! بهشت یعنی: کامل شدن! تو زمانی شروع به لمس کردن بهشت خواهی کرد که به سرعت کامل برسی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۵۵۶۴۴۱
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

این کتاب زنگی نامع منه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۸٫۰ مگابایت