با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مفهوم نوین پیروزی

دانلود و خرید کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی

جدیدترین عوامل کشف شده در موفقیت فردی و حرفه ای

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی

کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی نوشته برایان تریسی ترجمه فریبا سبزچمنی با صدای مهبد قناعت پیشه به موفقیت‌های شخصی و حرفه ای، موفقیتهای خانوادگی و مالی، در تمام طول تاریخ، دغدعه‌ی اصلی مردم بوده است پرداخته.

درباره کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی

ایجاد تغییرات کوچک در توانایی‌هایتان در بازه‌ی زمانی طولانی میتواند منجر به تغییرات بزرگی در زندگی و کسب و کار افراد شود. مهارت‌های کلیدی، یکی از جدیدترین اکتشافات در مبحث موفقیت‌های تجاری و شخصی است. این مهارت‌های کلیدی در دسته‌ی حیاتی‌، طبقه‌بندی می‌شود. چون شکست یا پیروزی به آن‌ها وابسته ا‌ست. یا مهارت‌های کلیدی را خوب انجام می‌دهید و موفق می‌شوید ، یا بد انجام می‌دهید و شکست‌ می‌خورید. ضعیفترین مهارت کلیدی در شما، بیشترین تأثیر را در موفقیت و درآمدتان دارد. کسب و کارهایی که در رقابت با رقیبانشان پیروز شدند، شرکت های خیلی خاص یا 100درصد بهتر از رقباشان نیستند. فقط کمی بهتر از آن شرکت‌های شکست‌خورده‌اند. وطبق اثرمرکب، توسعه‌ی جنبه‌های حیاتیِ کوچک، می‌توانند زندگی و کسب و کارتان را دگرگون کند.  

شنیدن کتاب مفهوم نوین پیروزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به تمام کسانی که شروع به فعالیت در یک کسب و کار کرده‌اند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت