با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک  فیشر

دانلود و خرید کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

۴٫۳ از ۵۳ نظر
۴٫۳ از ۵۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی  نوشته  مارک  فیشر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
معرفی نویسنده
عکس مارک  فیشر
مارک فیشر
کانادایی | تولد ۱۹۵۳

مارک فیشر نویسنده‌ای کانادایی است که کتاب‌های انگیزشی با نام‌های هیجان‌انگیزی مثل «میلیونر یک شبه» را منتشر کرده است. کتاب‌های فیشر در بازار ایران چنان با استقبال مواجه شده‌اند که از هر کتاب چندین ترجمه و حتی نسخه‌های متنوع صوتی تولید و منتشر شده است.

نام مارک فیشر شاید به گوش مخاطب‌های کتاب‌باز ایرانی آشنا نباشد، اما هر کسی که یک بار در عمرش به کتاب‌فروشی سر زده باشد، حتما کتاب‌های او را دیده و اغلب کتاب‌خوان‌ها آثار انگیزشی و موفقیت او را خوانده‌اند. کتاب‌های مارک فیشر به دلیل پاسخ دادن به نیاز مخاطب‌های خود همیشه پرفروش بوده و هستند. از این نویسنده در ایران آثار مشهوری مثل حکایت دولت و فرزانگی، شاگرد میلیونر، گلف‌باز و میلیونر، فروشنده و میلیونر، رازهای یک میلیونر و چگونه مثل یک میلیونر فکر کنیم منتشر شده است.

ترجمه‌های فراوانی برای کتاب‌های روانشناسی و موفقیت مارک فیشر در ایران وجود دارد، به همین دلیل می‌توانید آنها را به راحتی در بازار پیدا کنید! علاوه بر کتاب متنی، نسخه‌های صوتی منتشرشده از کتاب‌های مارک فیشر برای وقت‌هایی که در حال رانندگی، رسیدگی به امور خانه و حتی استراحت هستید، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشند.

بیوگرافی مارک فیشر

مارک فیشر شباهت اسمی جالبی به یک معمار انگلیسی خبره و یک نویسنده‌ی بریتانیایی در حوزه‌ی جامعه‌شناسی دارد که باعث می‌شود، افراد درمورد او به اشتباه بیفتند. در این مطلب ما درمورد «مارک آندره پواسانت» صحبت می‌کنیم که برای انتشار کتاب‌های انگیزشی خود در حوزه‌ی موفقیت و کسب ثروت نام مستعار مارک فیشر را برای خود انتخاب کرده است.

مارک فیشر در ۱۳ مارس ۱۹۵۳ در بخش فرانسوی‌نشین کانادا یعنی کبک متولد شد. رشته‌ی تحصیلی فیشر در دانشگاه روانشناسی بالینی بوده است و او پس از فارغ‌التحصیلی شروع به نوشتن کتاب‌های روانشناسی و موفقیت کرد و از این راه به ثروت و شهرت بسیاری دست یافت. مارک اکنون در مونترال کانادا به همراه همسر و فرزندانش زندگی می‌کند و البته بازی گلف را بهترین تفریح خود می‌داند.

آثار مارک فیشر و نظرات خوانندگان

اولین کتاب مارک فیشر یعنی میلیونر یک شبه با نام کامل حکایت دولت و فرزانگی (The Instant Millionaire: A Tale of Wisdom and Wealth) ‌در تاریخ ۱۷ آگوست ۲۰۱۰ منتشر شد و نام مارک فیشر را به سرعت بر سر زبان‌ها انداخت. محبوبیت کتاب اول فیشر آنقدر شدت پیدا کرد که تنها در آمریکا صد و پنجاه هزار نسخه از آن به فروش رفت. علاوه بر آن کتاب‌های دیگر مارک فیشر یکی پس از دیگری به زبان‌های مختلف ترجمه و حداقل در ۲۱ کشور جهان منتشر شدند.

نکته‌ی جالب درمورد کتاب‌های مارک نظرات مثبت و منفی فراوانی است که در جهان نسبت به آن وجود دارد. در طی دوازده سالی که از انتشار کتاب‌های مارک فیشر می‌گذرد، همیشه عده‌ی زیادی از مخاطبان توانسته بودند به کمک محتوای این کتاب به خودشان کمک کنند و عده‌ای دیگر در برابر آن جبهه گرفته بودند.

پس از ۱۲ سال که از انتشار کتاب اول مارک فیشر می‌گذرد، همچنان از پرفروش‌ترین و اثرگذارترین کتاب‌های انگیزشی در سایت آمازون است که هنوز هم می‌تواند از مخاطبان خود بازخورد مثبت بگیرد و خشم عده‌ای دیگر را برانگیزد! جذاب‌ترین بخش درمورد نظرات درمورد این کتاب این است که همیشه مخالفان و طرفداران پر و پا قرص تمام حرف‌های ممکن را درمورد آن می‌زنند و هیچ ناگفته‌ای را باقی نمی‌‌گذارند! بنابراین بد نیست که مشتی از خروارها نظر را به عنوان نمونه در نظر بگیریم:

«این کتاب با یک داستان شروع می‌شود. در این ماجرا یک مرد جوان به دنبال حقیقت می‌گردد و با یک مرد مسن و میلیونر ملاقات می‌کند. قسمت اعظم و مهم این کتاب دیالوگ‌های عمیق و جذابی است که بین این دو نفر شکل می‌گیرد و نکات درمورد ضرورت توسعه‌ی فردی، اتکا به نور درونی و ماندن در لحظه‌ی حال شکلی پررنگ پیدا می‌کند. از نظر معنوی این کتاب بسیار شباهت به کتاب «قدرت حال» اثر «اکهارت توله» دارد و از طرفی دیگر شبیه به «بیندیشید و موفق شوید» اثر «ناپلئون هیل» است.»

«سادگی کتاب فیشر و داستانی بودن آن باعث شد که در دقایق آزادم کتاب بخوانم و در طول چند روز حکایت دولت و فرزانگی را تمام کنم. برای عادت کردن به کتاب خواندن گزینه‌ی مناسبی است.»

«این کتاب را بخرید و بخوانید. هر جمله یا نکته‌ی ارزشمندی که از جلوی چشمانتان رد می‌شود را یادداشت کنید و آنقدر آن‌ها را با خودتان تکرار کنید و روی دیوار اتاق‌تان بچسبانید تا بتوانید آنها را در زندگی عملی کنید. مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید!»

«کتاب‌های فیشر را نه تنها خودم خوانده‌ام، بلکه برای پسر نوجوانم هم خریده‌ام. کتاب‌هایی کوتاه، ساده، خوش‌خوان، اثرگذار و مفید هستند که تاثیرش را خیلی زود در زندگی و اطرافتان می‌بینید.»

«از لحظه‌ای که اسم این کتاب را دیدم، با خودم گفتم که مشخص است فقط تنها کسی که قرار است با خواندن این کتاب میلیونر شود، نویسنده و ناشری است که آن را چاپ کرده! اما این کتاب به همراه کتاب رازهای میلیونر از مارک فیشر باعث شد که من بالاخره دست به کار شوم و کسب و کار جدیدم را راه‌اندازی کنم. گفته‌های این کتاب باعث شد که جرات پیدا کنم و این فرآیند تسریع شود.»

«به محض اینکه وارد ماجرای حکایت دولت و فرزانگی می‌شوید، دیگر دوست ندارید از کتاب دور شوید. روایت این کتاب بسیار جذاب و دلنشین است.»

«یک کتاب انگیزه‌دهنده با بیانی جذاب و داستانی که البته در دنیای ادبیات می‌تواند شبیه به «کیمیاگر» اثر «پائولو کوئیلو» باشد.»

«کتابی کوتاه و مختصر است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای تغییر زندگی آماده شوید و مصرانه گام بردارید.»

«چند سال پیش زمانی این کتاب را خواندم که تجربه‌ی زندگی کافی نداشتم. البته از آموزه‌های کتاب لذت بردم، اما تاثیر خاصی بر زندگی‌ام نگذاشت. این بار که کتاب را خواندم، متوجه شدم که چه میزان از صحبت‌های مرد میلیونر و مرد جوان را متوجه نشده بودم. در آن زمان من هم مثل بسیاری از افراد در بن‌بست بودم و تصوری از زندگی بزرگتر و وسیع‌تر نداشتم.

این کتاب چشم‌های مرا باز کرد. در این کتاب بود که فهمیدم میلیونرها از صبح تا شب دائما کار نمی‌کنند یا به کار فکر نمی‌کنند. از نکات مارک فیشر یاد گرفتم که می‌شود در طول یک دوره‌ی زمانی کوتاه هم میلیونر شد، اگر از قوانین گفته شده پیروی کنیم.»

«یکی از جملاتی که در کتاب حکایت دولت و فرزانگی خواندم، توانست زندگی و دیدگاه من را دگرگون کند: بزرگ‌ترین محدودیت‌ها، حدودی است که انسان بر خویشتن تحمیل می‌کند و از این رو بزرگترین مانع کامیابی موانع ذهنی است. حد و مرزهای ذهنی‌ات را بگستر تا حد و مرزهای زندگی‌ات را بگستری.»

«آرزو می‌کردم که وقتی نوجوان بودم با قوانین طلایی که مارک فیشر در کتاب‌هایش گفته، آشنا می‌شدم. به نظرم هر کسی که به دنبال رشد فردی و خلق ثروت است، کتاب‌های مارک فیشر را دقیقا باید بعد از «ثروتمندترین مرد بابِل» بخواند.»

«کتاب فوق‌العاده‌ای است برای این که آینده را تغییر دهیم و سکّان زندگی را در دست بگیریم.»

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر یکی از بهترین‌ها در حوزه موفقیت و کسب ثروت است. راهکارهای کاربردی کسب موفقیت در این کتاب در قالب حکایت‌هایی جذاب آورده‌شده‌اند.

این کتاب با ترجمه و صداپیشگی گیتی خوش‌دل در دسترس شما قرار دارد.


خلاصه کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

مارک فیشر در کتاب حکایت دولت و فرزانگی داستان زندگی جوانی را روایت می‌کند که از کارش ناراضی است و به دنبال راهی برای کسب موفقیت و ثروت می‌گردد. جوان قصه بنا به توصیه عموی خود به دیدن پیرمرد میلیونری می‌رود تا رموز موفقیت را از او بیاموزد. پیرمرد ثروتمند حکایت‌های مختلفی را برای جوان تعریف می‌کند و نکات اساسی را برای موفقیت به این جوان گوشزد می‌کند. با مطالعه کتاب حکایت دولت و فرزانگی تصویری روشن از راه زندگی و انگیزه و دانش کافی برای رسیدن به موفقیت به دست می‌آورید.

درباره مارک فیشر

مارک فیشر در ژوئیه سال ۱۹۶۸ در بریتانیا متولد شد. فیشر به‌عنوان یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین نویسندگان، منتقدان و نظریه‌پردازان فرهنگی به شمار می‌رود. ازجمله مهم‌ترین آثار او می‌توان به گلف باز و میلیونر، حکایت ثروت فرزانگی، حکایت عشق و خوشبختی، حکایت دولت و فرزانگی، حکایت آن‌که دلسرد نشد، معبد میلیونرها، فروشنده و میلیونر، وصیت‌نامه میلیونر و راه و رسم میلیونرها اشاره کرد. فیشر در ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.

جملاتی از کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

صبح روز بعد جوان تنها اندیشه‌اش این بود که پیرمرد را بیابد، اسرارش را به او بدهد و چِکش را پس بگیرد. به سمت در رفت دیگر قفل نبود. پیر مرد را سر میز صبحانه یافت که داشت سکه را به هوا می‌انداخت. جوان را دید و گفت فقط ۱۰ بار بلدم به صورتی بیندازم که می‌خواهم اما دفعه ۱۱ می‌بازم. جوان تصورمی‌کرد که دیروز کلک خورده. پیر مرد گفت: من فقط مهارتم را به کار گرفتم بعضی‌ها شرافت را با مهارت اشتباه می‌گیرند و این دو با هم متفاوتند. ادامه داد شما بصیرت ندارید این کاملاً طبیعی است، ذهنتان هنوز نابالغ است، هر بار به شک افتادی به یاد بیاور که نبوغ در سادگی است. ابتدا قبول این موضوع مشکل است، ولی بعد از زمانی فهم و ادراکش آغاز می‌شود. دقیقاً با تمام قلبم همین امید را داشتم: فهم و ادراک. پس از شما می خواهم اندکی ایمان داشته باشی، اگر رازی وجود داشته باشد به خاطر ایمان صاحب همه چیز می‌شوی و اگر نه چیزی را از دست نخواهی داد.

فهرست فایل صوتی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

• حکایت مشاوره مرد جوان

• حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند

• حکایت آموزش جوان

• حکایت به حبس افتادن جوان

• حکایت آموزش ایمان

• حکایت آموزش تمرکز بر هدف

• حکایت ارزش تصویر از خود

• حکایت کشف نفوذ کلام

• حکایت نخستین آشنایی

• حکایت تسلط بر ضمیر ناهوشیار

• حکایت مورد بحث

• حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی

• حکایت یادگیری بیان خواسته‌ها در زندگی

• حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ

• حکایت لحظه‌ای که هر یک به راه خود می‌رود

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۰)
صادق
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

این کتاب برای افرادی هست که بی انگیزه هستند و هنوز کاری رو شروع نکردن و یا توی کار شکست خوردند و دوباره به دنیای گوشه گیری برگشتن .... به شدت انگیزه مثبت میده برای شروع دوباره .. که بعد

- بیشتر
09122442413
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

کتاب خوبیه اصول موفقیت را در قالب داستان بیان میکند

کاربر ۲۰۳۸۰۵۴
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

بسیار عالی بود ... با درود وسپاس فراوان از بانو‌گیتی خوش دل ....پاینده باشید

Pooya R
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

جملات تاثیر گذار بسیاری داره ... کتاب فوق العاده ایه.

محمدصادق عباسی
۱۴۰۰/۰۳/۲۵

در کل خوب بود

V
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

من اینو از فیدیبو خریدم. درمورد تغییر کردن و ریسک کردن در زندگیه. من زیاد خوشم نیومد.جزو کتابای زرد روانشناسی نه‌کتاب های اکادمیک

msadri530
۱۴۰۰/۰۳/۳۱

داستان این کتاب فوق‌العاده است و از شاهکارهای دنیا ولی گویندگی این خانم واقعا واقعا بدرد نمیخوره...من ی ورژن دیگه تهیه کردم و پول مجدد دادم

milad shahri
۱۳۹۹/۱۱/۱۱

عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه می نگری

gm1359
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

عالی ممنون

علی رحیمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

بهترین ترجمه ی این کتاب متعلق به گیتی خوش دل هست توصیه میکنم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۲٫۸ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۲٫۸ مگابایت