با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی برتری خفیف اثر جف اولسون

دانلود و خرید کتاب صوتی برتری خفیف

۴٫۶ از ۶۶ نظر
۴٫۶ از ۶۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برتری خفیف  نوشته  جف اولسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برتری خفیف

کتاب صوتی برتری خفیف نوشتهٔ جف اولسون است. گروه گردآوری و ترجمه سبکتو این اثر صوتی را ترجمه و گردآوری کرده و گویندگی آن را نیز دادبه دادمهر انجام داده است. این اثر صوتی، کاری می‌کند که زندگی و خودتان را با دیدگاهی متفاوت ببینید و آن را به همان شکلی بسازید که می‌خواهید. جف اولسون در کتاب صوتی برتری خفیف به ما یاد می‌دهد چگونه با انجام‌دادن کارهایی ساده و کوچک، می‌توانیم تغییراتی بزرگ در زندگی‌مان ایجاد کنیم، می‌توانیم زندگی را با دیدگاهی متفاوت ببینیم و همان گونه که دوست داریم آن را بسازیم. این اثر در سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

درباره کتاب صوتی برتری خفیف

کتاب صوتی برتری خفیف، می‌کوشد به شنوندهٔ خود یادآوری کند که تغییر کردن و دگرگون شدن، ناگزیر است و می‌تواند به ما در داشتنِ یک زندگی راحت‌تر و گاه پربارتر کمک کند. این کتاب صوتی می‌کوشد کاری کند که زندگی و خودتان را با دیدگاه و رویکردی متفاوت ببینید و آن را همان‌طور بسازید که خودتان می‌خواهید. با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید متوجه شوید که چرا برخی افراد موفق هستند و بعضی از انسان‌ها با اینکه هر روز تلاش می‌کنند اما در نهایت باز هم موفق نمی‌شوند و به خواسته‌هایشان نمی‌رسند.

آنچه این کتاب صوتی را از کتاب‌های شبیه به آن متمایز می‌کند، سبک بیان و گفتار نویسندهٔ آن، جف اولسون و کوشش او برای ایجاد یک دیدگاه و رویکرد جدید و تازه در شنوندگانش است.

پس از چاپ برتری خفیف، جف اولسون تصمیم گرفت محتوا و مطالب آن را با کمک تجربیاتی که از گذشته داشت، برای نوجوانان و در قالب یک کتاب دیگر هم بنویسد؛ ازاین‌رو او در سال ۲۰۰۸ میلادی کتاب «موفقیت برای نوجوان‌ها: نوجوان‌های واقعی از برتری خفیف می‌گویند» را منتشر کرد. در این کتاب، افزون بر رعایت زبان ساده و قابل‌فهم برای نوجوانان، این نویسنده، چندین داستان از موفقیت نوجوانان را به کتاب پیوست کرده است تا این گروه سنی بتوانند ارتباط بهتری با کتاب جدید وی داشته باشند.

شنیدن کتاب صوتی برتری خفیف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران روان‌شناسی عمومی، افرادی که به حوزهٔ خودیاری و موفقیت علاقه دارند و نیز افرادی که از تغییر نمی‌ترسند و به آن باور دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره جف اولسون

جف السون (Jeff Olson) در شهر آلبوکرکی در ایالت نیومکزیکو به دنیا آمد.

وی در زمینهٔ کسب‌وکار در حوزه‌های فروش، بازاریابی و توزیع تخصص دارد و تحصیلات خود را هم در رشتهٔ بازاریابی و در دانشگاه نیومکزیکو انجام داده است.

جف اولسون در چندین شرکت و سازمان مهم در امریکا فعالیت داشته، چند سازمان فروش و بازاریابیِ چندمیلیون‌دلاری ساخته و سمینارهایی را در شهرهای بزرگ ایالات متحده برگزار کرده است.

اولسون بیش از ۹۰۰ برنامهٔ تلویزیونی با موضوع «توسعهٔ شخصی» تولید کرده و به صدها هزار نفر کمک کرده تا به سطوح بهتری از آزادی مالی و تعالی شخصی دست پیدا کنند.

بعضی از آثار مکتوب جف اولسون عبارت هستند از:

«برتری خفیف»، «موفقیت برای نوجوان‌ها: نوجوان‌های واقعی از برتری خفیف می‌گویند»، «قدرت مداومت: نکاتی طلایی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی».

بخش‌هایی از کتاب صوتی برتری خفیف

«بیشتر مردم وقتی با مشکلات و مسائلی مواجه می‌شوند که بزرگ‌تر یا متفاوت با چیزهایی است که تاکنون با آن‌ها سروکار داشته‌اند فورا احساس شکست می‌کنند و از تلاش کردن دست می‌کشند. بسیاری از مردم این گونه‌اند که مشکلات بزرگ‌تر یا متفاوت را بد و منفی می‌بینند و زندگی‌هایشان را با منفی‌گرایی آلوده می‌کنند. چیزی که آن‌ها درک نمی‌کنند این فلسفه است که: اندازه مشکلات اندازه شخص را تعیین می‌کند. شما می‌توانید با توجه به اندازه مشکلاتی که هر نفر را افسرده و غمگین می‌کند محدودیت‌های زندگی او را تخمین بزنید. همچنین می‌توانید با توجه به اندازه مشکلاتی که هر شخص حل می‌کند میزان موثر بودن زندگی او را اندازه‌گیری کنید. هر چه بتوانید مشکلات بزرگ‌تری را حل کنید، دستمزد بیشتری به شما پرداخت می‌شود؛ زیرا اندازه درآمد شما با اندازه مشکلاتی که حل می‌کنید تعیین می‌شود. چیزی که بسیاری از مردم به آن می‌گویند «مشکل» در واقع یک فاصله و شکاف بین نقطه الف و نقطه ب است. اگر ذهنتان را باز نگه دارید، می‌توانید روی آن شکاف پل بزنید. دلیل این که وقتم را صرف توضیح و توصیف این فاصله می‌کنم این است که بدانید این فاصله می‌تواند علیه شما یا به نفع شما عمل کند. فاصله بین نقاط الف و ب همیشگی نیست و باید رفع شود؛ و البته رفع خواهد شد؛ حالا یا به نفع شما یا علیه شما. این قانون طبیعت است و شما نمی‌توانید جلو آن را بگیرید. اما انتخاب نحوه رفع این فاصله به عهده شماست. اولین راه برای رفع این کشش این است که نقطه الف را به طور پیوسته به نقطه ب نزدیک و نزدیک‌تر کنید. اجازه دهید که آهنربای تصوراتتان شما را به سوی خودش و به سوی آینده بکشد. آیا یادتان هست اشخاص ساکن منحنی شکست با چه چیزی کشیده می‌شدند؟ با نیروی گذشته. و چه چیزی افراد ساکن منحنی موفقیت را به سوی خود می‌کشید؟ نیروی آینده.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۰)
اکبر قره باغی
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

یکی از بهترین کتاب هاییه که تا حالا گوش دادم! واقعا تازه دارم میفهمم که موفقیت یه هدف نیست! بلکه یه مسیره!!!!! و تا الان چقدر الکی حرص میخوردم و میبینم که تمام کارهام درست بوده و واقعا دارم به

- بیشتر
noir
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

کتاب برتری خفیف فوق العاده است و امیدوارم هر چه زودتر نسخه کامل صوتی‌اش منتشر بشه. اما درباره این میکرو بوک، باید بگم که خلاصه یا چکیده مناسبی از کتاب صورت گرفته بود و صدا و خوانش راوی هم بسیار

- بیشتر
ABOL YAREN
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

فقط این جملش...آهسته تر بروید تا سریعتر برسید...این کتاب تهشه...همه آدما حتما باید بخون

رضا
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

کتاب بسیار عالی وگوینده صدای خوبی داره کسی که اثر مرکب رو خونده بهتراینم گوش بده مثل اثر مرکب منظور کتاب کارهای کوچیک ودرست شمارو به موفقیت میرسونه

ali
۱۳۹۸/۰۷/۰۱

به نسبت میکرو بودن عالی ولی ناراحتم از سبکتو در برنامه شخصی خودش اشتراک گذاشت ولی اینجا کتابش نمیزاره کتاب خانه همگانی

hossein gheybi
۱۴۰۰/۱۱/۱۵

خیلی مسخره اید. یه میکروکتاب کوچیک اون بالا نوشتید فقط. خب بگید نسخه خلاصست‌. شاید یکی بخواد نسخه کامل رو بخونه. بزرگ رو کاور بنویسید نسخه خلاصه. دزدی مدرن 👎🏻

پگاه یزدی
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

به نظرم یک کتاب مکمل برای اثر مرکب و فوق‌العاده بود ❤

نفيسه
۱۴۰۰/۰۴/۰۸

بعده اینکه نظر میدی تازه میفهمی میکرو کتابه مگه ننوشته ۲ ساعت و خورده ای؟

alireza.a.69
۱۴۰۰/۰۳/۰۸

سلام وقتتون بخیر. در محتوای این کتاب حدود سه یا چهار کتاب دیگه معرفی و به صورت غیرمستقیم نام برده شد. لطفا بگین که این کتاب ها توسط نویسنده اصلی معرفی شدند یا توسط ناشر و خواننده ی کتاب این

- بیشتر
مهدی ابراهیمی
۱۴۰۰/۰۱/۲۰

یکی از بهترین کتابهای ترسیم ذهنیت مسیر موفقیت که شاید نسبت بهش در ایران بی مهری شده و کمتر مورد توجه قرار گرفته

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۹٫۳ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۹٫۳ مگابایت