با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جستارهایی در باب عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی جستارهایی در باب عشق

۳٫۹ از ۲۹ نظر
۳٫۹ از ۲۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جستارهایی در باب عشق  نوشته  آلن دوباتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جستارهایی در باب عشق

«جستارهایی در باب عشق» کتابی مشهور از نویسنده و فیلسوف معروف معاصر «آلن دو باتن» است. کتابی مهم و حتی ضروری در رابطه با عشق و چرایی عاشق شدن.

آلن دوباتن، در روند آشنایی و عاشق شدن یک زوج، در کنار یک روایت عاشقانه، رابطه آنها را از نظر جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و فلسفی تحلیل می‌کند:

«از آنجا که فقط جسم در معرض دید است، امید عاشق مهجور و شیدا آن است که روح نیز به جسمش وفادار و همانند آن باشد، بدین معنی که بدن دارای یک روح شایسته آن جسم باشد و آنچه که پوست نمایش می‌دهد عملا همان چیزی باشد که هست.»

آلن دوباتن در بیست دسامبر ۱۹۶۹ در زوریخ سوئیس به دنیا آمد. او نویسنده، فیلسوف و مجری تلویزیون ساکن بریتانیا است. دو باتن در کتاب‌هایش موضوعات مختلفی را به شیوه‌ای فلسفی با تاکید بر ارتباط آن با زندگی روزمره مطرح می‌کند. از مهم‌ترین آثار این نویسنده می‌توان به «هنر سیر و سفر»، «هنر چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند»، «تسلی بخشی‌های فلسفه»، «سیر عشق»، «یک هفته در فرودگاه» و ... اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۴)
کاربر ۵۸۹۱۸۸
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

لذت بردم بسیار عالی بود

Amirreza Nouri
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

با این که در جاهایی با نویسنده کلا اختلاف نظر دارم اما کتاب مرا به تفکر فرو برد به طوری که بعضی عقائدام را باز نگری کرده و در برخی مصمم شوم

محمود
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

من نسخه چاپی کتاب را خواندم. کتاب خسته کننده نیست، روان است و سریع خوانده می‌شود و حرف مهمی می‌زند؛ مخصوصا برای افرادی که هنوز رابطه عاشقانه‌ای را تجربه نکرده‌اند «نیمه گمشده‌ای وجود ندارد. عاشق یکدیگر خواهید شد، یا این

- بیشتر
Zahra
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

بد نبود ولی به درد تینیجرها یا دختر و پسرهای جوونی که هنوز ازدواج نکردن میخوره،وگرنه حرفای خیلی معمول و‌تجارت معمولی بودن

Mina
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

فوق العاده دوسش داشتم این کتابو البته من چاپیشو خوندم و نشر نیلوفر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۱٫۱ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۱٫۱ مگابایت