با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی آماده، آتش، هدف (خلاصه کتاب) اثر آکادمی بازار

دانلود و خرید کتاب صوتی آماده، آتش، هدف (خلاصه کتاب)

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آماده، آتش، هدف (خلاصه کتاب)  نوشته  آکادمی بازار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آماده، آتش، هدف (خلاصه کتاب)

اگر به فکر شروع یک تجارت جدید یا رشد در تجارت حاضر خود هستید، کتاب «آماده، آتش، هدف» نوشته‌ی مایکل مسترسون، تمام آن چیزی را که شما برای موفقیت در تلاش‌های کارآفرینی خود نیازمندید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

نویسنده این کتاب پرفروش، مایکل مسترسون، مولتی میلیونری خودساخته است و دانشی که در راه ساخت و توسعه تعداد زیادی تجارت بدست آورده است را به اشتراک می گذارد و یک استراتژی متمرکز را برای راهنمایی یک کسب و کار کوچک از طریق ۴ مرحله رشد کارآفرینی ارائه می‌دهد. مسترسون در طول مسیر، مهارت‌های مختلف مورد نیاز جهت بهبود در این محیط دینامیک را به شما آموزش می‌دهد.

مفهوم کلی کتاب «آماده، آتش، هدف» گویای این مطلب است: افرادی که اولین نفر اقدام می کنند، در طولانی مدت موفق می شوند. طبق گفته ی مایکل مسترسون کلید کسب و کار موفق، سرعت، ناقص بودن و تیزهوشی است. او تأکید می‌کند که اقدامات را ناقص انجام دهید و هر چیزی را که نیازمند پاک شدن است، پاک نمائید. این نکته بدان معناست که، اگر کاری را انجام دادید، به عقب باز نگردید و آن را بررسی نکنید. اگر مدام نگران باشید و احساس نیاز کنید که باید هر اقدامی را انجام دهید؛ و همچنان سعی کنید که دریابید چگونه از اتفاقی که هرگز اتفاق نخواهد افتاد، اجتناب کنید، پیشرفتی نخواهید داشت، و درجا خواهید زد.

برخی از کتاب های نوشته شده توسط مایکل مسترسون عبارتند از:

ثروت اتوماتیک: ۶ مرحله تا استقلال مالی پیدا کردن

ثروت اتوماتیک برای فارغ التحصیلان و هر فردی که در آغاز راه تجارت است.

قدرت و متقاعد سازی: چگونه در کسب و کار و زندگی خود موفق شوید.

اعترافات یک میلیونر خودساخته

هفت سال تا هفت رقم: نقشه مسیر سریع برای میلیونر شدن.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۳ مگابایت