دانلود کتاب صوتی راهنمای خوشحالی (خلاصه کتاب) با صدای پدرام شهرآبادی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی راهنمای خوشحالی (خلاصه کتاب) اثر مارک منسون

دانلود و خرید کتاب صوتی راهنمای خوشحالی (خلاصه کتاب)

۴٫۱ از ۷ نظر
۴٫۱ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهنمای خوشحالی (خلاصه کتاب)  نوشته  مارک منسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهنمای خوشحالی (خلاصه کتاب)

خوشحالی، چیزی است که این روزها کمبود آن را در خودمان و آدم‌های اطرافمان احساس می‌کنیم. کسی نیست که خوشحالی را نخواهد اما چرا بیشتر مردم این احساس را ندارند؟ این کتاب صوتی از خوشحالی می‌گوید. اینکه چطور زندگی معمولی و روزانه‌مان را تبدیل به یک زندگی خوشحال کنیم و از هر لحظه آن لذت ببریم. «راهنمای خوشحالی» کتابی برای هر روز زندگی شماست.
معرفی نویسنده
عکس مارک منسون
مارک منسون
آمریکایی | تولد ۱۹۸۴

مارک منسون (مارک منسن) وبلاگ‌نویس آمریکایی است که کتاب‌های خودیاری او در سراسر دنیا پرفروش و محبوب هستند. در ایران هم از هر کتاب او چندین ترجمه وارد بازار شده و به خاطر صمیمت و خودمانی بودن آثارش، کتاب‌هایش خیلی زود مخاطب‌های زیادی پیدا کرده‌اند. او پیش از اینکه تبدیل به نویسنده‌ی کتاب‌های خودیاری شود، یک بلاگر شناخته‌شده و تاثیرگذار بود که محتواهایی درمورد فرهنگ، پیدا کردن شریک عاطفی دلخواه، روابط انسانی، بهبود مهارت‌های ارتباطی، تصمیم‌گیری و... تولید و منتشر می‌کرد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

علی
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

کتاب عالی بود

vincenzo
۱۴۰۰/۰۸/۰۸

واقعا عالیه نشونتون میده خوشحال چیه و فرقش با لذت که زود گذره چیه و باید چی کار کنید تا خوشحال باشید اما نه مثل گفته های همه که میگن مثبت اندیش باش بلکه از یه راه و روش درست

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۹ مگابایت