با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس؛ علم و هنر اعتماد به نفس - آنچه زنان باید بدانند اثر کتی کی

دانلود و خرید کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس؛ علم و هنر اعتماد به نفس - آنچه زنان باید بدانند

۳٫۴ از ۱۲ نظر
۳٫۴ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس؛ علم و هنر اعتماد به نفس - آنچه زنان باید بدانند  نوشته  کتی کی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس؛ علم و هنر اعتماد به نفس - آنچه زنان باید بدانند

«رمزاعتماد به نفس، علم و هنر اعتماد به نفس – آنچه زنان باید بدانند» اثری از نویسندگان، کتی کی و کلیر شیپ‌من است. - قابلیتی وجود دارد که برخی افراد را از دیگران متمایز می‌کند؛ به راحتی قابل تشخیص است، ولی توصیف آن چندان آسان نیست. با آن می‌توان جهان را تسخیر کرد و بدون آن نمی‌توان حتی از ابتدایی‌ترین پتانسیل‌ها پا را فراتر نهاد. این قابلیت، «اعتماد به نفس» است! کتی کِی و کلیر شیپ‌مَن، روزنامه‌نگاران موفق، در کتاب حاضر به دنبال یافتن ژن اعتماد به نفس و پرده برداشتن از تحقیقات جالب و جدید درباره ریشه‌یابی آن در مغز، به مرزهای علم عصب‌شناسی سفر کردند. آنها پای صحبت‌های بهترین روانشناسان جهان نشستند که توضیح می‌دادند ما چگونه می‌توانیم با اقدام و عمل و مواجهه با خطر، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم و اینکه این اقدامات چگونه مسیر ما را تغییر می‌دهند. آنها با رهبران زن در عرصه سیاست، ورزش، ارتش و هنر مصاحبه کردند تا دریابند که چگونه به این عنصر کلیدی دست یافته‌اند. آنها آزمودند که چگونه کمبود اعتماد به نفس می‌تواند بر رهبری، موفقیت و پیشرفت ما تاثیر بگذارد. آنها در نهایت به این مسئله می‌پردازند که اعتماد به نفس تا حدی تحت تاثیر ژنتیک بوده و یک مسئله ثابت روانشناسی نیست. این خبر خوبی است. شما با افکار مثبت یا تلقین به خود (یا فرزندانتان) درمورد اینکه عالی هستید، نمی‌توانید به اعتماد به نفس دست یابید. شما هم چنین با صاف نشستن و وانمود به داشتن اعتماد به نفس هم نمی‌توانید اعتماد به نفس کافی پیدا کنید. برای این منظور باید کار دیگری انجام دهید: کمتر به خوشحال کردن مردم و کمال‌گرایی بپردازید و بیشتر عمل کنید و پذیرای ریسک و شکست سریع باشید. کتاب «رمز اعتماد به نفس» به شکلی الهام‌بخش، ریزبین و متقاعد کننده نشان می‌دهد که ما زنان، اگر روی غرایزمان کار کنیم و جرأت داشته باشیم و درست عمل کنیم، می‌توانیم شاهد دگرگونی زندگی‌مان بر پایه اعتماد به نفس باشیم. این اثر، پرفروش‌ترین کتاب لیست نیویورک تایمز و آمازون در زمینه‌های خودیاری و زنان است. -- «کی و شیپ‌من هوشمندانه نقشی حیاتی را که اعتماد به نفس در توانایی زنان برای موفقیت بازی می‌کند، آشکار کرده‌اند. آنان توصیه‌هایی عملی و رویای آینده‌ای پرامیدتر را در اختیار زنان قرار دادند.» – شریل سندبرگ، مدیر ارشد اجرایی فیس‌بوک و نویسنده کتاب «تغییر مسیر»

نظرات کاربران

کاربر ۱۹۰۷۵۸۶
۱۳۹۹/۰۲/۲۰

گوینده اصلا خوب صحبت نمیکنه

ferdos baghbani
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

با احترام به گوینده از طاقچه خواهش میکنیم این کتابو با صدای گوینده دیگه ای هم بزارن ..من تعریف کتاب رو شنیدم ولی با صدای ایشون نمیتونم ارتباط برقرار کنم

اکبر قره باغی
۱۳۹۷/۰۴/۰۷

اصلا به درد مردها نمیخوره، کلا برای خانومهاست

keynam_Frh
۱۴۰۰/۰۹/۲۴

ای کاش گوینده ی کتاب هم کمی با اعتماد به نفس و مسلط بود ! :)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۴۲٫۲ مگابایت
زمان۰۹ ساعت
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۴۲٫۲ مگابایت