با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بله یا خیر  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بله یا خیر

داستان کتاب صوتی «بله یا خیر» در مورد شخصی باهوش است که در پی یافتن راهی برای گرفتن بهترین تصمیم سفری کوتاه را آغاز می کند. جوان شنیده بود که این سفر میتواند به او کمک کند که در زندگی موفق‌تر باشد و توانایی تصمیم گیری بهتر در زندگی را کسب کند و این سفر توسط راهنمایی هدایت می‌شد که در وهله ی اول یک تاجر فوق العاده و سپس کوهپیمایی بی نظیر بود و افراد را با تصمیمات شخصی خود راهنمایی می‌کرد. آیا در این زمان کوتاه افراد می‌توانند چنین مهارتی به دست آورند؟ از راه‌های بیهوده دست بکشید زیرا انتخاب ها بر سر راه ماست ولی ما از آنها اطلاعی نداریم.سیستم بله یا خیر به افراد کمک میکند که بهتر و بیشتر به تصمیماتشان فکر کنند و راه درست را انتخاب کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahdi
۱۳۹۶/۱۰/۲۴

بسیار بسیار عالیی و کاربردی اگه ما بتونیم در طول روز تصمیمات بهتر بگیریم قطعا به موفقیت خواهیم رسید این کتاب مثل بقیه کتابهای اسپنسر جانسون عالی است وفوق العاده شما هر روزه در حال تصمیم گیری هستید پس باید

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۳٫۶ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۳٫۶ مگابایت