دانلود کتاب صوتی مدیریت شخصی با صدای مهربان جزینی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مدیریت شخصی اثر پیتر اف دراکر

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیریت شخصی

امتیاز:
۳.۸از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی مدیریت شخصی

کتاب صوتی مدیریت شخصی نوشتهٔ پیتر اف دراکر و ترجمهٔ رامین عیدی و با صدای مهربان جزینی است و هورمزد آن را منتشر کرده است. این کتاب صوتی از مجموعه کتاب‌های بسته همراه مدیران؛ دانشکده کسب و کار هاروارد است.

درباره کتاب صوتی مدیریت شخصی

کتاب صوتی مدیریت شخصی نوشتهٔ پیتر اف دراکر در کنار ۱۵ جلد کتاب دیگر در بسته همراه مدیران منتشر شده است. برخی از موفق‌ترین آدم‌های دنیا مانند ناپلئون، لئوناردو داوینچی و موتزارت قادر بوده‌اند مدیریت شخصی را اجرایی کنند و به همین دلیل به موفقیت‌های بزرگ دست یافته‌‌اند. اما این افراد استثنایی‌اند؛ زیرا استعدادی غیرعادی داشته‌اند و نمی‌توان آن‌ها را افرادی معمولی به شمار آورد. بیشتر آدم‌ها حتی افراد خیلی معمولی باید مدیریت خود را یاد بگیرند. ما باید یاد بگیریم چطور باعث پیشرفت خودمان شویم. باید خود را جایی قرار دهیم که بیشتری بازدهی را داریم. در طول چندین سال فعالیت شغلی خود باید هوشیار و درگیر کارمان باشیم. این یعنی باید بدانیم چگونه و در چه زمانی کار خود را تغیر دهیم.

شنیدن کتاب صوتی مدیریت شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم.

وقت زیادی ندارید؟ با شنیدن مجموعه کتاب‌های کسب‌وکار هاروارد دانش و مهارت‌های ضروری کسب‌وکار خود را به سرعت بالا ببرد. چه به یک دوره و چه به تجدید نظر کوتاه نیاز داشته باشید. هر کتاب در این مجموعه یک شروع مختصر و کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا به یک موضوع مدیریت کلیدی را به سرعت بیاموزید. توصیه‌هایی که می‌توانید برای متخصصان جاه‌طلب و مدیران مشتاق خواندنی و کاربردی باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۵۵ دقیقه

حجم

۵۰٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۵۵ دقیقه

حجم

۵۰٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان