دانلود کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ) اثر مهدی میرکیایی با صدای پیمان طالبی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ) اثر مهدی میرکیایی

دانلود و خرید کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ)

نویسنده:مهدی میرکیاییگوینده:پیمان طالبیانتشارات:نشر سماوا
۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ)  نوشته  مهدی میرکیایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ)

کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ) نوشتهٔ مهدی میرکیایی است. پیمان طالبی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و ناشر صوتی سماوا آن را منتشر کرده است. این رمان صوتی برای گروه سنی نوجوان تهیه شده است. مجموعهٔ «سرگذشت استعمار» ۱۵ جلد دارد.

درباره کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ)

کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ) از مجموعۀ «سرگذشت استعمار» است. کتاب بازی بزرگ ما را به سال‌های پرالتهاب جنگ‌های ایران و روسیه می‌برد تا از نزدیکْ توطئه‌ها و دسیسه‌های سیاسی آن دوران را به ببینیم. «سید کرامت علی» یا همان «سروان آرتور کانلی» در این سفر پرماجرا چهرهٔ سیاست غرب را در قبال ایران به شما نشان می‌دهد. با پیش‌رفتن ماجراها پی به فریب و توطئه‌ٔ ۲ مسافر می‌بریم. مرد دستاربه‌سر در حقیقت «سروان آرتور کانالی»، یکی از افسران ارتش انگلستان است که نه برای سفر، بلکه برای دسیسه‌چینی پا به ایران نهاده است. او و هم‌سفرش قصد دارند تا با تضعیف روحیه‌ٔ ایرانیان، شکست دیگری را به ایشان تحمیل کنند و از این طریق به مقاصد سیاسی خود برسند. یکی دیگر از وظایف آن‌ها جدایی‌افکنی میان قبایل ترکمن و افغان است؛ به این صورت که با ردوبدل‌کردن اطلاعات نادرست، آن‌ها را به دشمنی علیه یکدیگر تشویق می‌کنند. اما آیا این جاسوسان می‌توانند به اهداف خود مبنی بر شکست ایران و جداکردن بخش‌هایی از آن برسند یا تیر آن‌ها به سنگ خواهد خورد و سرافکنده، ایران را ترک خواهند کرد؟

شنیدن کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به همهٔ نوجوان‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد دوازدهم: بازی بزرگ)

«ناصرالدین شاه شمشیری رو به نام خراسان سیاه برای سپاس‌گزاری از ناپلئون سوم، امپراطور فرانسه، بهش هدیه کرد. امپراطور فرانسه بین ایران و انگلستان وساطت کرده بود تا پیمان صلح بسته بشه. شمشیر خراسان سیاه سرگذشت عجیبی داشت که انگار مثال و تشبیهی از سرنوشت ایران بود.

این شمشیر در آغاز به شاه عباس اول صفوی تعلق داشت. پادشاهی که تونسته بود پیروزی‌های بزرگی توی نبرد با عثمانی‌ها، ازبک‌ها و پرتغالی‌ها به دست بیاره. بعدها این شمشیر به نادرشاه افشار رسید که تونسته بود هند و بخش بزرگی از آسیای مرکزی رو به تصرف ایران دربیاره و در چندتا جنگ بزرگ، عثمانی‌ها رو شکست بده. مدتی بعد، آغا محمد خان، فرمانروای خون‌ریز و پرابهت قاجار این شمشیر رو به کمرش بست. ولی بار آخر خراسان سیاه بر کمر حاجی میرزا آقاسیِ معلم و صدراعظم محمدشاه دیده شد. مردی که توی جنگاوری با صاحبای قبلی شمشیر تفاوت خیلی زیادی داشت.»

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای پیمان طالبی

مشاهده همه

نظرات کاربران

پوریا اقایی
۱۴۰۲/۰۲/۲۰

خیلی عالیه لطفا سه فصل دیگشم بزارید

فاطمه
۱۴۰۲/۰۳/۰۳

خیلی خیلی توصیه میکنم

کاربر ۶۵۰۳۲۴۷
۱۴۰۲/۰۲/۲۳

خوب بد نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۳٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۳٫۱ مگابایت