دانلود کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت اثر یووال طبیب با صدای کمیل سلیمان پور | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت اثر یووال طبیب

دانلود و خرید کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت

ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت  نوشته  یووال طبیب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت

کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت نوشتهٔ یووال طبیب و ترجمهٔ شادی حسن پور است. کمیل سلیمان پور گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات ماه آوا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی می‌گوید «ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رؤیاهایت برسی».

درباره کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت

کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت به شما یاد می‌دهد برای تبدیل رؤیاهایتان به واقعیت ذهنیتتان را تغییر بدهید تا بدون زحمت به رؤیاهایتان برسید.

همۀ ما می‌خواهیم زندگی‌ای شادتر، روابطی بر پایۀ درک و صداقت متقابل، حرفه‌ای موفق، پول و فراوانی بیشتر در همۀ حیطه‌های زندگی داشته باشیم. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا با به‌کارگیری چند قانون ساده و خودباوری به خواسته‌های قلبیتان برسید. در این کتاب صوتی به بررسی کلی رمز‌و‌راز قوانین هستی پرداخته شده تا متوجه شویم چگونه باید زندگی‌مان را به بهشتی زمینی تبدیل کنیم.

تعداد افرادی که در این دنیا بینوا، ناامید، آزرده و در شرایط بد اقتصادی هستند کم نیست. کتاب صوتی حاضر معتقد است که این نتیجۀ اعمال خودشان است. با شنیدن این کتاب کاملاً به این مسئله پی خواهید برد که چرا چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد و چگونه می‌توانید به‌آسانی واقعیتی را خلق کنید که همیشه رؤیایش را می‌دیدید. می‌گویند که اگر به قوانین این کتاب عمل کنید، زندگی‌تان به احتمال خیلی زیاد و به‌شکلی مثبت تغییر خواهد کرد.

در این کتاب با رازها آشنا می‌شوید، ابزارهایی به‌دست می‌آورید و دستورالعمل‌هایی مشخص برای چگونگی استفادۀ درست از قانون جذب دریافت می‌کنید. می‌آموزید که چگونه هر آنچه در حیطه‌های مختلف زندگی‌تان می‌خواهید و همۀ اهدافی که برای خود تنظیم کرده‌اید را به‌دست آورید. مادامی که صبور باشید همه‌چیز برایتان نمود خارجی پیدا خواهد کرد، آرام‌تر خواهید شد، محیط اطراف خود را بیشتر تحسین خواهید کرد و شکیبایی بیشتری در مسیر زندگی، نسبت به همکاران، در منزل و هر جای دیگر از خود نشان می‌دهید. از همه مهم‌تر، قادر خواهید بود مسیر زندگی را بازآفرینی کرده و آن را به مسیری شادتر و پربار‌تر تبدیل کنید. خواهید توانست زندگی‌تان را همان‌طور که آرزو دارید طراحی کنید تا به رؤیاهایتان برسید و شرایط اقتصادی، ارتباطات و حرفۀ خود را به سطح بالاتری برسانید. 

شنیدن کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران روان‌شناسی عمومی و افرادی که از دگرگون‌شدن هراسی ندارند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت

«قانون جذب چیست؟

تونی رابینز قانون جذب را به‌طور خلاصه در یک جمله توضیح داده است: «روی هر چیزی که تمرکز شود، انرژی به‌سوی آن جاری می‌گردد.» این به شما اجازه می‌دهد تا هرآنچه روی آن تمرکز می‌کنید را جذب کنید. قانون جذب همیشه کارایی دارد، چرا که هیچ گزینۀ دیگری وجود ندارد. این یک قانون فیزیکی است که بسیاری از مردم اصلاً آن را نمی‌شناسند. هر چیزی از خود ساطع کنید، مانند احساسات، افکار و کلمات، چیزهای مشابهی را از طریق موقعیت‌های مشابه یا یکسان به زندگی‌تان وارد می‌کند. به‌عبارتِ‌دیگر «هر چیزی مشابه خود را جذب می‌کند.»

قانون جذب از طریق فیزیک کوانتوم توضیح داده شده است، ولی برای به‌کارگیری آن نیازی نیست فیزیک‌دان باشید. بااین‌حال هرچه بیشتر درمورد نحوۀ کار این قانون بدانید به‌کارگیری این ابزار شگفت‌انگیز برایتان ساده‌تر خواهد شد و زندگی‌تان تغییر خواهد کرد.

هدف من این است که کم‌کم شما را به این باور برسانم و بهتان ثابت کنم تقریباً هر چیزی در زندگی‌مان وجود دارد یا اتفاق می‌افتد به فیزیک مربوط است. مختصر بحثی درمورد کارایی علمی قانون جذب و این مسئله خواهیم داشت که علم چگونه این قانون را در سطح معنوی نیز توجیه می‌کند. منظور من باور دینی نیست، بلکه درمورد نیروی برتری صحبت می‌کنیم که علم نیز آن را نیروی غیرقابل‌توضیح نام‌گذاری کرده است. هر دینی نامی به‌خصوص به هستی داده است؛ ما آن را «خداوند» می‌نامیم و علم آن را «کائنات». می‌خواهم یک بار دیگر روی این مسئله تأکید کنم که قانون جذب و روشی که در آن احتمالات را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید فرایندهایی فیزیکی و ذهنی هستند که علم نیز آنها را ثابت کرده است، نه آیینی دینی، عرفانی و غیرقابل‌توضیح.

اعتقاد به این قانون نیازمند درک چند قانون فیزیک و آشنایی با نحوۀ عملکرد مغزمان است. زمانی که آنها را درک کنید می‌توانید به‌آسانی و با لذت قانون جذب را به‌کار ببرید. در ابتدا متوجه می‌شوید تغییراتی در زندگی‌تان در حال رخ‌دادن است و چند جایزۀ کوچک از سوی کائنات دریافت خواهید کرد که انگیزۀ بیشتری برای ادامۀ راه داشته باشید.»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۸٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۸٫۳ مگابایت