دانلود کتاب صوتی شمال حقیقی اثر بیل جورج با صدای سید محمد حسینی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شمال حقیقی اثر سید محمد  حسینی

دانلود و خرید کتاب صوتی شمال حقیقی

رهبری اصیل خود را کشف کنید

۲٫۷ از ۱۹ نظر
۲٫۷ از ۱۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شمال حقیقی  نوشته  سید محمد  حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی شمال حقیقی

این شیوه و نگرش می‌تواند مبنای مطالعاتی مدیران و علاقه‌مندان به پیشرفت در­جهت ارائه و ترسیم نگرش‌های نو به حوزه­‌ی رهبری و مدیریت سازمان در کشور عزیزمان باشد. عموم متصدیان در بخش‌های خصوصی و دولتی می‌توانند با پیاده‌سازی راه­کار و تکنیک­‌های ارائه‌شده در پایان کتاب، قدم‌های مهمی در مسیر کشف رهبری اصیل خویش بردارند.

جرج بیل رهبری را برخاسته از جان می‌بیند، از منظر وی رهبری جان­‌مایه­‌ای حسی و عاطفی دارد. او بدون این­که سایر رویکردهای کاربردی این حوزه را نقض کند، در پی معرفی شیوه‌ای از رهبری سازمان است که در آن ارتباط عاطفی و رجوع به اصل، مبنای هدایت در مجموعه قرار می­گیرد.

نادیده­ انگاشتنِ سنت و فرهنگ اجتماعی و بی‌توجهی به نوای برخاسته از نهاد آدمی، همان‌گونه که انسان را در بخش­‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی دچار سردرگمی و سرگشتگی می‌کند، در حوزه­ی مدیریت کلان و رهبری نیز می‌تواند آشفتگی و بیراهه رفتن را در پی داشته باشد، این منظر، جرج بیل و تیم مطالعاتی او را بر آن می‌دارد تا با مصاحبه‌های مدون و شیوه‌ای استقرایی مبانی جدیدی در حوزه­ی رهبری را معرفی کنند. اصولی که جهت‌گیری درست رهبری سازمان را بر­اساس پنج ابزار تبیین می‌کند؛ خودآگاهی، انگیزش، اصول و ارزش‌ها، حمایت تیم و ساختن گروه حامیان، ابزارهایی است برای شناخت توسعه و ارتقاء توان­مندی رهبران.

کشف صورت ناب رهبری از نهاد هر فرد، از طریق خود او میسر می‌شود. این توان­مندی نهفته بر­اساس خصوصیات فردی ویژه‌، مبتنی بر کهن‌الگوها (طبق نظریه­‌ی یونگ)، شخصیت، فرهنگ و آموزش‌های فرد نظام‌ یافته است.

مرجع مصاحبه­‌ها و نظرات در تدوین این کتاب از گفت­‌و­گوهای انجام‌شده با مدیران موفق و شناخته‌شده‌­ی شرکت‌های بین‌المللی برداشت‌ شده است و درنهایت نظریه‌ای کاربردی در­خصوص کشف و به­ مرحله‌­ی عمل درآوردن توان مدیریت و رهبری مؤثر حاصل ‌شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۲۴٫۵ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
زمان۰۸ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۲۴٫۵ مگابایت