دانلود کتاب صوتی خلاصه خوشبختی اثر مجتبی لشکربلوکی با صدای زهرا کلاهدوز | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی خلاصه خوشبختی اثر مجتبی لشکربلوکی

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه خوشبختی

۱۵ تکنیک از ۱۲ کتاب

۴٫۵ از ۲۳ نظر
۴٫۵ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه خوشبختی  نوشته  مجتبی لشکربلوکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه خوشبختی

در کتاب صوتی خلاصه خوشبختی، اثر مجتبی لشکربلوکی چکیده نکات کاربردی درباره خوشبختی را از دوازده کتاب معروف درباره خوشبختی می‌شنوید.

 درباره کتاب صوتی خلاصه خوشبختی

 دکتر مجتبی لشکربلوکی در این کتاب چکیده ۱۲ کتاب درباره خوشبختی را برای شما گرداورده تا از مطالب مفید و اثرگذارش بهره‌مند شوید. هرانچه بخواهید درباره خوشبختی و شادکامی بدانید در این کتاب خواهید شنید.

اگر می‌خواهید بدانید چگونه باید شاد باشید، اگر به دنبال یافتن معیارها و ملاک های درست شادکامی در زندگی هستید و یا اگر فکر می‌کنید هر گونه موفقیتی شما را خوشبخت می‌کند و یا اگر فکر می‌کنید موفق بودن و خوشبخت بودن هم معنا هستند، باید این کتاب را گوش کنید. 

شنیدن کتاب خلاصه خوشبختی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و انگیزشی مخاطبان این کتاب‌اند.

 درباره مجتبی لشکربلوکی

دکتر مجتبی لشکربلوکی در سال ۱۳۵۷ زاده شد. او در سال ۱۳۷۵ در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی صنایع گرایش برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها پذیرفته شد. و موفق شد در دوره کارشناسی ارشد MBA (گرایش مدیریت تکنولوژی) در دانشکده تازه تأسیس دانشگاه شریف با کسب رتبه اول تحصیل کند. لشکربلوکی، سپس از دانشگاه شهید بهشتی مدرک دکتری مدیریت استراتژیک خود را دریافت کرد.

او از سال ۱۳۸۹ در دانشگاه‌های تهران تدریس می‌کند و در وزارت اقتصاد به‌عنوان مشاور حدود ۶ سال با وزرای مختلف همکاری داشته است.

 بخشی از کتاب خلاصه خوشبختی

بین سالهای ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ تولید ناخالص ملی آمریکا از دو تریلیون دلار رد شــد و بــه دوازده تریلیــون دلار افزایــش یافت. درآمد ســرانۀ واقعی دوبرابر شــد. عدالــت جنســیتی و قومیتــی بهتر شــد، دستــــرسی بــه یخچــال، دستگــاه‌هــــای تهویه و جاروهای برقی و ماشیـــــــــن‌های ظرفشویی، ماشین‌های لباســــــــشویی، تلفن‌ها، تلویزیون‌ها و کامپیوترهای ارزان زندگــــی روزانــه را در حـــد غیرقــــابل تصــوری تغییــر داد؛ اما تحقیقات نشــان دادند که سطح خشــنودی در سال‌های دهــۀ ۱۹۹۰ هنوز در همان ســطح رضایت سال‌های دهۀ ۱۹۵۰ باقی مانده بود!

در ژاپــن هــم همیــــن اتفــــاق رخ داد: ســطح واقعــی درآمدهــا بیــن ســال‌های ۱۹۵۸ تــا ۱۹۸۷ پنــج برابــر شــد. ایــن موج عظیــم رفــاه کــه بــا انبوهــــی از تغییــرات مثبــت و منفی در ســبک زندگــی و روابط اجتماعــی ژاپــن همراه بــود، تأثیر بســیار کمی بر ســطح خشــنودی درونی ژاپنی‌ها داشت. ژاپنی‌های سال‌های دهۀ۱۹۹۰ به همان اندازه خشنود یا ناخشنود بودند که در سالهای دهۀ ۱۹۵۰.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

باران
۱۴۰۰/۰۸/۱۲

کتاب جمع و جور و جالبیه. بسیار کاربردی هستش و تکنیکهای گفته شده در کتاب، به امکانات زیادی نیاز نداره و بین این همه روش هر کسی میتونه نسخه مناسب برای خودش رو پیدا کنه. کلا این نویسنده قلم روان

- بیشتر
کاربر ۳۳۳۵۶۸۲
۱۴۰۰/۰۹/۱۲

خیلی خوب و روان و قابل فهم بود

کاربر ۱۵۰۵۰۶۴
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

با سلام و احترام کتاب بسیار عالی بود خدایا چنان کن که پایان کار تو خشنود باشی و ما رستگار

Delaram mehrara
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

زیبا بود از جمله های انگیزشی میگفت ،از حس های امید آور

علیرضا شیرالی
۱۴۰۱/۰۵/۲۸

سپاس فراوان. خیلی خوب بود. صدا و اجرای خانم کلاهدوز هم عالی و جذاب و روان بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۷٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۷٫۶ مگابایت