دانلود کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم با صدای ندا پوریان + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم اثر گروه نویسندگان سایت هاو کن یو

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم

معرفی کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم

کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه یک خانم با شخصیت باشیم

اگر یک خانم هستید، مطمئنا تا به حال با چالش‌های زیادی برای ساخت شخصیت مورد نظر خود رو به رو شده‌اید. به هیچ عنوان هم نمی‌توانید این موضوع را کتمان کنید که نظر دیگران برای شما هیچ اهمیتی ندارد. اما فارغ از اینکه به دنبال چه شخصیت و یا چه ویژگی‌هایی شخصیتی هستید، مواردی هستند که به صورت عمومی رعایت کردنشان، به هر خانمی در راستای تبدیل شدن به یک فرد با شخصیت کمک می‌کند. کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم به این موارد می‌پردازد.

شنیدن این کتاب صوتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم را به تمام زنانی که می‌خواهند تاثیرگذار باشند پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم می‌شنویم

لطفا و متشکرم فراموش نشود!

هر زمانی که شخصی لطفی در حق شما می‌کند و یا کاری هر چند کوچک برای شما انجام می‌دهد، از او تشکر کنید. این کار نشان می‌دهد که شما قدردان زحمات او بوده‌اید.

اگرچه شاید این کلمات کلیشه‌ای شده باشند، ولی نگفتن آن‌ها به دور از ادب است.

بعد از شرکت در یک مهمانی و یا مراسم خاص به سراغ میزبان بروید و از وی تشکر کنید. اگر در این مراسم نتوانستید این کار را انجام دهید می‌توانید با او تماس بگیرید و یا پیامی برای او در این رابطه بفرستید. البته این مورد متوجه شرایطی است که میزبان از دوستان و یا آشنایان شماست.

زیاده روی کردن در استفاده از برخی کلمات

در استفاده از کلماتی همانند، “ممنونم”، “متشکرم”، “لطف کردید”، “خواهش می کنم” و … زیاده روی نکنید. مثلا اگر در یک جلسه میزبان شروع به پذیرایی کرد لازم نیست برای هر یک از کار ها مدام تشکر کنید و یا مثلا در رستوران، گارسون میز شما را مرتب کرد و غذا را سرو کرد و در لیوان مخصوص برای شما نوشیدنی ریخت نیازی نیست که بعد از هر کدام از این کارها مدام “لطف کردید” را به کار ببرید. کمی صبور باشید و پس از انجام تمامی این کار ها از وی تشکر کنید.

اگر فردی که از وی تشکر می کنید آشنا و یا همکار است دلیل تشکر خود را هم توضیح دهید. مثلا می توانید بگویید از اینکه مرا به این جلسه دعوت کردید ممنونم.

نظرات کاربران

کاربر 8416562
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

کتاب خیلی عالی بود :)

زمان

۱۵ دقیقه

حجم

۱۴٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱۵ دقیقه

حجم

۱۴٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۲,۰۰۰
تومان