با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

کتاب ده راهکار برای بهبود نتایج خلاصه‌ای از کتابی از مارک مک‌کورمیک و یکی از کتاب‌های دامیز در زمینه مهارت‌های زندگی و رشد فردی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

 نویسنده در این کتاب، ده روش را به مخاطبانش می‌آموزد. این ده روش به ما کمک خواهند کرد تا متمرکزتر از قبل، در راه رسیدن به هدف‌هایمان گام برداریم. یکی از ده روش مک کورمک تعیین هدف‌های روزانه است. او به مخاطبانش یاد می‌دهد که از فهرست‌های هدف‌هایشان، تعدادی را در هر روز قرار داده و برای رسیدن به آن تلاش کنند.

 او در ادامه‌ این روش، راهکار دیگری را می‌گوید. مک کورمک پس از تعیین هدف‌های روزانه، بیان می‌کند که هر روز، فهرست روز قبل‌تان را با اتفاقات و واقعیت امروز زندگی‌تان مقایسه کنید. 

این خلاصه‌ کتاب، مهمترین روش‌ها و راهکارهای متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

شنیدن کتاب ده راهکار برای بهبود نتایج را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب های موفقیت و رشد فردی

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶٫۳ مگابایت