با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عشق ویرانگر

دانلود و خرید کتاب صوتی عشق ویرانگر

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عشق ویرانگر  نوشته  براد جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عشق ویرانگر

براد جنسون و کلی موری در کتاب عشق ویرانگر درباره موضوع مهمی سخن می‌گویند. رفتار با شخصیت مشکل‌دار شریک عشقی. این کتاب را محسن صدوق به فارسی برگردانده و حافظ کاظم‌زاده صوتی کرده است.

 درباره کتاب صوتی عشق ویرانگر

اتفاقات زندگی ما هر کدام به نوعی بر شیوه تصمیم‌گیری‌مان و در نتیجه انتخاب‌هایمان اثر می‌گذارند. چالش‌هایی در زندگی هر شخص وجود دارند مثل انتخاب رشته تحصیلی و شغل و مهم‌تر از همه انتخاب شریک زندگی. انتخاب همسر یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در زندگی هر شخصی است و در هر دو صورت موفق یا ناموفق بودن بر زندگی او اثر می‌گذارد.

امروزه وابط بیان انسان‌ها بسیار پیچیده شده است و برای هرکسی مهم است که بداند وقتی با یک نفر آشنا می‌شود می‌تواند با او ادامه دهد یا خیر. آیا طرف مقابل به قدر کافی مناسب او هست یا خیر. آیا آینده‌ای برای رابطه آنها وجود دارد یا خیر؟

کتاب عشق ویرانگر قصد دارد به این سوالات پاسخ دهد تا شما بتوانید برای روابط خود بهتر و درست‌تر تصمیم بگیرید.

کتاب عشق ویرانگر ۳ فصل دارد و در این ۳ فصل ویژگی‌های شخصیتی افراد، ناهنجاری‌های شخصیتی و نحوه برخورد با افراد را بررسی می‌کند.

 فصل اول کتاب ۳ بخش است بخش اول ویژگی افراد غیر عادی را که با آنها در ارتباط هستیم بررسی می‌کند و راهکارهایی برای رفتار با این افراد ارائه می‌کند. بخش دوم با نام بیمار شخصیتی، شما را با ویژگی‌های یک شریک زندگی غیر متعارف آشنا می‌کند و به این سوال جواب می‌دهد که بیمار شخصیتی چیست و چه تفاوت‌هایی با بقیه دارد. ژنتیک و پیشینه کودکی نیز در این بخش به عنوان عوامل مهم بررسی می‌شوند.

 بخش سوم به شما کمک می‌کند که یک فرد مبتلا به ناهنجاری شخصیتی را بشناسید. نویسندگان در این کتاب ۹ دلیل می‌آورند که چرا ما جذب این افراد می‌شویم و در ادامه به مخاطب هشدار می‌دهند که چگونه مراقب اشتباهات خود باشد. 

 فصل دوم عشق ویرانگر از بخش چهارم کتاب آغاز می‌شود و تا بخش پانزدهم ادامه دارد. در این فصل انواع شخصیت‌ها بررسی می‌شوند و راهکارهایی برای رفتاربا هر گروه شخصیتی ارائه می شود. هر فصل به بررسی نوعی از شخصیت اختصاص دارد.

فصل سوم کتاب مربوط به نتیجه‌گیری است و راهکارهای نهایی در این بخش معرفی می‌شوند تا در صورتی که هنوز وارد رابطه جدی با شخصی نشده‌اید با هوشیاری و اگاهی کامل بتوانید بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرید. و دلیل علاقه‌تان به فرد مود نظر را پیدا کنید.

 کتاب عشق ویرانگر به دلیلی محتوای علمی و زبان روان و ساده‌ای که دارد، در ایران با استقبال خوبی روبه رو شده تا به حال به چاپ هفتم خود رسیده است. نشر کتیبه پارسی این کتاب را با ترجمه محسن صدوق برای علاقه‌مندان راهی بازار نموده است. 

 شنیدن کتاب صوتی عشق ویرانگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به شروع یک رابطه جدی فکر می‌کنید و یا قصد آغاز کردن یک رابطه را دارید این کتاب راهنمای خوبی برای شماست. با استفاده از کتاب عشق ویرانگر می‌توانید ویژگی‌های شخص مورد نظر خود را بررسی و تحلیل کنید و تصمیمات درستی بگیرید. 

درباره نویسندگان کتاب عشق ویرانگر

 برادجانسون روان‌شناس بالینی و استاد دانشگاه‌های معتبری همچون هاپکینز است. او کتاب عشق ویرانگر را در سال ۲۰۰۷ با همکارش کلی موری نوشت. دکتر جانسون امروزه سیمنارهای گوناگون و جلسات مشاوره فراوانی برگزار می‌کند و در سراسر جهان به افراد زیادی کمک می‌کند. او هفت کتاب دیگر در زمینه روان‌شناسی نوشته است.

 کلی موری استادیار و مدیر آموزش دانشگاه بالتیمور در رشته روان‌شناسی است. تخصص وی اختلالات روانی و روابط و آسیب‌های روحی است.

 نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۰۳٫۷ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۰۳٫۷ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن