با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال

دانلود و خرید کتاب صوتی مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال

مقایسه‌ای میان فیلم «پدر» و «عشق» هانکه

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال  نوشته  آریان گلصورت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال

مقاله صوتی مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال اثری از آریان گلصورت است که با صدای مریم پاک ذات منتشر شده است. این یادداشت به بررسی قایسه‌ای میان فیلم «پدر» و «عشق» هانکه می‌پردازد.

مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال

فیلم پدر به نویسندگی و کارگردانی «فلوریان زلر» از فیلم‌های سینمایی مطرح سال گذشته بود و پس از نمایش موفق در جشنواره‌های ساندنس و تورنتو، در مراسم اسکار ۲۰۲۱ نیز مورد توجه قرار گرفت و در نهایت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین فیلمنامه اقتباسی را به دست آورد. درخشش آنتونی هاپکینز در ۸۵ سالگی و نقش‌آفرینی بسیار موثر و تحسین برانگیزش در نقش پیرمردی که انگار در دالان‌های ذهنش گم شده و در مرز میان از یاد بردن و به یاد آوردن معلق مانده، در کنار کیفیت بالای شیوه روایی فیلم که با در هم آمیختن زمان و مکان، ما را با عدم قطعیت ذهن بیمار شخصیت اصلی روبرو می‌کند، برجسته‌ترین دستاوردهایی هستند که از این فیلم به یادگار خواهند ماند.

مقاله صوتی مواجهه همدلی‌برانگیز با زوال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به سینما مخاطب این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۲ مگابایت