با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بتل رویال، سه سال بعد

دانلود و خرید کتاب صوتی بتل رویال، سه سال بعد

پدیده جدید در دنیای بازی‌های ویدیویی که شاید آینده جهان بازی باشد

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بتل رویال، سه سال بعد  نوشته  کسری کریمی‌طار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بتل رویال، سه سال بعد

مقاله صوتی بتل رویال، سه سال بعد اثری نوشته کسری کریمی طار با صدای پژمان رمضانی است. این مقاله درباره پدیده جدید در دنیای بازی‌های ویدیویی است که شاید آینده جهان بازی باشد.

بتل رویال، سه سال بعد یکی از مقالات حوزه فن‌آوری رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی بتل رویال، سه سال بعد

شاید بزرگ‌ترین پرسش برای بسیاری از افرادی که صرفاً فقط نام این پدیده را شنیده‌اند این باشد: وقتی از بتل‌رویال حرف می‌زنیم، دقیقا از چه چیزی حرف می‌زنیم؟ در پاسخ باید گفت بتل رویال شاید در ظاهر شبیه به یک مد عنوان‌های چند نفره باشد. با این حال پیچیدگی‌های بتل رویال سبب می‌شود که آن را صرفاً یک مد ندانیم و در حقیقت بیشتر با یک زیر ژانر جدید طرف باشیم. بتل رویال برای عاشقان بازی‌های رایانه‌ای، پدیده‌ی ناشناخته‌ای نیست. در این یادداشت صوتی، به زمینه‌های ساخت این بازی محبوب و معرفی مهم‌ترین عنوان‌های بتل رویال پرداخته شده است، که آن را خواهید شنید.

مقاله صوتی بتل رویال، سه سال بعد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به حوزه فن‌آوری و دوست‌داران بازی‌های کامپیوتری را به شنیدن این مقاله دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۲ مگابایت