با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جک و لوبیای سحرآمیز

دانلود و خرید کتاب جک و لوبیای سحرآمیز

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جک و لوبیای سحرآمیز  نوشته  مونی لیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جک و لوبیای سحرآمیز

جک و لوبیای سحرآمیز نوشته مونی لیم داستانی برای کودکان است که با ترجمه بنفشه کاظمی در انتشارات فرشته به چاپ رسیده است. این کتاب داستان مشهور جک و لوبیای سحرآمیز را برای کودکان روایت می‌کند.

درباره کتاب جک و لوبیای سحرآمیز

روزی روزگاری، پسری به نام جک با مادرش زندگی می‌کرد. آنها خیلی فقیر بودند. جک و مادرش فقط یک گاو پیر داشتند که شیرش را می‌دوشیدند و می‌فروختند، ولی پول فروش شیر گاو کافی نبود و نمی‌توانستند با پول آن، زندگیشان را بگذرانند.

یک روز، مادر جک از او خواست گاو را به شهر ببرد و بفروشد. جک خیلی ناراحت شد. جک در حال رفتن به بازار بود که پیرمردی را دید. پیرمرد چند دانه لوبیای جادویی داشت و از جک خواست گاوش را با چند دانه لوبیای جادویی عوض کند. پیرمرد خیلی در مورد لوبیاهای جادویی صحبت کرد و جک از شنیدن حرف‌های پیرمرد در مورد لوبیاهای جادویی خیلی تعجب کرد و خیلی هم کنجکاو شد.جک حرف پیرمرد را قبول کرد و لوبیاها را گرفت و به خانه برد و لوبیاها را در باغچه‌شان کاشت، ولی مادرش خیلی از کار جک عصبانی و ناراحت شد....

خواندن کتاب جک و لوبیای سحرآمیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان علاقه‌مند به داستان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dina Maryam Paniz
۱۴۰۰/۰۵/۱۴

سلام این داستان جک و لوبیای سحر آمیز خیلی داشتان خوبی هست اما من کتاب داستانشو به انگلیسی دارم تمام تا آخر قصه رفته هرکدومشون که دانلود میکنم از داستان جک و لوبیای سحر آمیز نصفه بوده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۶-۶
تعداد صفحات۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۶-۶