با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفرهای گالیور

دانلود و خرید کتاب سفرهای گالیور

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفرهای گالیور  نوشته  مونی لیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفرهای گالیور

سفرهای گالیور نوشته مونی لیم داستانی برای کودکان است که با ترجمه بنفشه کاظمی در انتشارات فرشته به چاپ رسیده است. این کتاب داستان مشهور سفرهای گالیور اثر جاناتان سوئيفت را برای کودکان روایت کرده است.

درباره کتاب سفرهای گالیور

روزی روزگاری، پزشک جوانی بود. نام این پزشک جوان گالیور بود. او دوست داشت به سفرهای ماجراجویانه و هیجانانگیز برود. او همیشه با خدمه‌اش به سفرهای دریایی میرفت.

یک روز وقتی گالیور و خدمه‌اش به یک سفر دریایی رفتند، گرفتار توفان شدیدی شدند. این توفان خیلی قوی بود و بادبان‌های کشتی گالیور را شکست. بعد کشتی سوراخ شد و آب وارد کشتی شد و کشتی کمکم غرق شد.

گالیور و خدمه‌اش از کشتی بیرون پریدند و خودشان را به آب انداختند. گالیور جزیرهای را در وسط دریا دید. او شنا کرد تا خودش را به جزیره برساند. با این حال، خدمه گالیور نمیتوانست به خوبی او شنا کند و در دریا غرق شد. تا گالیور به ساحل جزیره رسید، از خستگی به خواب سنگینی رفت. وقتی بیدار شد، متوجه شد بدنش با طناب‌هایی به زمین بسته شده. گالیور اطرافش را نگاه کرد و مردان کوچک زیادی را دید که روی سینه‌اش راه می‌رفتند....

خواندن کتاب سفرهای گالیور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان علاقه‌مند به داستان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۴-۲
تعداد صفحات۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۴-۲