با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شادمانه های مسجد

دانلود و خرید کتاب شادمانه های مسجد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شادمانه های مسجد  نوشته  محسن مشرقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شادمانه های مسجد

کتاب شادمانه های مسجد نوشته محسن مشرقی و فاطمه عقیقی است. این کتاب را انتشارات ستاد هماهنگی کانون‌های فرهگی هنری مساجد کشور برا آموزش منتشر کرده است تا مسجد‌ها بیش از قبل جایی برای آرامش و شادی باشند.

دربراه کتاب شادمانه های مسجد

شاد زیستن و شاد کردن لحظه‌ای شیرین است که باید برای آفرینش آن، راه‌های شادی آفرینی را آموخت و برایش برنامه ریخت. ا گر چه لبخند مقدمه و گام اول شادکامی است اما استفاده نو به نو از ایده‌ها و تجربیات می‌تواند لحظات شیرین ما را به بلندترین زمان ممکن برساند و از آن‌ها خاطراتی ماندگار بسازد. کتاب شادمانه های مسجد، همانطور که از عنوان آن پیدا است، مجموعه‌ای از ایده‌ها و تجربیات قابل استفاده در مسجد و کانون‌های فرهنگی برای مدیریت هرچه بهتر شادمانه‌های دینی و ملی است. بسته‌ای مهم که جای خالی آن به خوبی در فرآیند برنامه ریزی فرهنگی مساجد احساس می‌شود. با توجه به اینکه دامنه فعالیت‌های فرهنگی مسجد به بیرون از آن می‌رسد، لازم بود بخش مهمی از این ایده‌ها و تجربیات، متناسب با فضا و امکانات بیرون از مسجد ارائه شود. از این رو سه سرفصل مهم برای دسته بندی ایده‌ها شامل بر: «ایده‌های قابل اجرا در داخل مسجد»، «ایده‌های قابل اجرا در بیرون مسجد» و «جشن‌ها» به دست آمد که راهنمای مخاطب در استفاده از ایده‌ها خواهد بود.در فصل «جشن‌ها» به عناوین کلی جشن‌های مسجدی اشاره شده است که ذیل آن‌ها ایده‌ها و تجربیات اجرا خواهد شد. علاوه بر ایده، «مخاطب»، «مکان اجرا» و «کلیدواژه‌های مرتبط» در ذیل متن ایده اشاره شده است تا مخاطب با لوازم اجرای ایده آشنا باشد. عنوان «احادیث»، پایان بخش کتاب است که می‌تواند الهام بخش مخاطب در آشنایی با اهمیت و جایگاه عید، آداب روز عید و معرفی بزرگترین شادمانه‌های دینی باشد.

خواندن کتاب شادمانه های مسجد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان در مساجد پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۴۲-۲۷-۷
تعداد صفحات۶۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۴۲-۲۷-۷