با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن

دانلود و خرید کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن  نوشته  علیرضا ایرج‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن

کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن نوشته علیرضا ایرج‌پور، حبیب‌رضا ارزانی و مریم مقیمیان است. این کتاب به تمام افرادی که با افراد درگیر با بیماری مزمن سر و کار دارند کمک می‌کنند. کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن را انتشارات ستاد هماهنگی کانون‌های فرهگی هنری مساجد کشور منتشر کرده است.

درباره کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن

ابتلا به بیماری‌های مزمن، برای انسان‌ها یکی ازموقعیت‌های چالش برانگیز زندگی محسوب می‌شود. بیماران مزمن، معمولاً با طیفی از احساسات منفی مواجه می‌شوند. به گونه‌ای که احترام به خود و هویت فردی آنها، تحت تأثیر قرار می‌گیرد. به خصوص وقتی بیماری منجر به کاهش ایفای نقش افراد و تغییر در روابط اجتماعی آنها شود، انجام فعالیت‌های قبلی ، مشکل یا غیرممکن می‌شود. ارتقاء کیفیت زندگی این بیماران، نیاز به ارائه مراقبت های جامع نگر با رویکرد حمایتی تسکینی دارد که تمام ابعاد سلامتی اعم از جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی را تحت پوشش قرار دهد. شواهد نشان داده است که در بین ابعاد سلامتی ، بعد معنوی انسان به عنوان هسته مراقبت‌های جامع نگر و تسکینی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. این در حالی است که سلامت معنوی، بر سایر ابعاد وجودی انسان بسیار تأثیرگذار است. معنویت بر نگاه بیمار به مشکلات ناشی از بیماری تأثیرگذار است و این معنا ، از تجارب او شکل می‌گیرد و لازم است کارکنان نظام سلامت در مراقبت‌های روزمره خود به آن توجه داشته باشند. معنویت، خود دارای سه بعد است: یک ، بعد نشان دهنده برتری انسان است، بعد دیگر دربرگیرنده رابطه انسان با خود ، دیگران، طبیعت و یا اتصال داشتن با یک منبع قدرت بی نهایت است و بعد سوم معنای زندگی است. این کتاب سعی کرده است این سه بعد را بررسی کند و به صورت جامع به خواننده کمک کند درک بهتری ازین ابعاد داشته باشد. کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن یک راهنما برای کادر درمان و افرادی است که با نزدیکانشان دچار بیماری مزمن شده‌اند. 

خواندن کتاب راهنمایی بالینی بین حرفه ای؛ مراقبت معنوی از بیماران مزمن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به کادر درمان و افرادی که نزدیکانشان درگیر بیماری هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۲۴-۶۷۴-۵
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۲۴-۶۷۴-۵