با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یک کلاغ چهل کلاغ اثر معصومه ذباح

دانلود و خرید کتاب یک کلاغ چهل کلاغ

صد قصه، صد متل؛ جلد چهارم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک کلاغ چهل کلاغ  نوشته  معصومه ذباح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک کلاغ چهل کلاغ

کتاب یک کلاغ چهل کلاغ نوشته معصومه ذباح، جلد چهارم مجموعه صد قصه صد متل است. این مجموعه برای کودکان نوشته شده است و به آن‌ها کمک می‌کند از دنیای مجازی و تلوزیون و بازی های کامپیوتری فاصله بگیرند و ازداستان لذت ببرند.

درباره کتاب مجموعه صد قصه صد متل

این مجموعه کتاب داستان‌های جذاب ایرانی را گردآوری کرده است، بخشی از این داستان‌ها را نسل‌های قبل مادران و مادربزرگ‌ها برای کودکانشان روایت کرده‌اند و بچه‌های امروز از این فضا دور هستند، این کتاب برگرفته از قصه‌های اصیل ایرانی است و داستان برخی از ضرب‌المثل‌ها را هم روایت کرده است. در این کتاب می‌توانید از داستان‌ها لذت ببرید و با خیال راحت برای کودکانتان قصه بخوانید.

داستان خلاقیت کودک را تشویق می‌کند و به او کمک می‌کند دنیای اطرافش را بهتر درک کند. کودک امروز از فضای کتاب دور است و کم‌کم با قصه‌ها بیگانه می‌شود، والدین می‌توانند با انتخاب هوشمندانه کتاب به کودکان مکمک کنند راه آینده‌شان را روشن‌تر بسازند. مجموعه صد قصه صد متل با هوشیاری به دنبال داستان‌های سرگرم کننده و جذاب رفته است تا شوق و هیجان کتاب‌  خواندن را به نسل امروز برگرداند. 

خواندن کتاب یک کلاغ چهل کلاغ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی که برای کودکانشان به دنبال قصه هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۲۵-۱۰-۵
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۲۵-۱۰-۵