با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حالا من میو

دانلود و خرید کتاب حالا من میو

صد قصه، صد متل؛ جلد سوم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حالا من میو  نوشته  معصومه ذباح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حالا من میو

کتاب حالا من میو نوشته معصومه ذباح، جلد سوم مجموعه صد قصه صد متل است. این مجموعه برای کودکان نوشته شده است و به آن‌ها کمک می‌کند از دنیای مجازی و تلوزیون و بازی های کامپیوتری فاصله بگیرند و ازداستان لذت ببرند.

درباره مجموعه حالا من میو

این مجموعه کتاب داستان‌های جذاب ایرانی را گردآوری کرده است، بخشی از این داستان‌ها را نسل‌های قبل مادران و مادربزرگ‌ها برای کودکانشان روایت کرده‌اند و بچه‌های امروز از این فضا دور هستند، این کتاب برگرفته از قصه‌های اصیل ایرانی است و داستان برخی از ضرب‌المثل‌ها را هم روایت کرده است. در این کتاب می‌توانید از داستان‌ها لذت ببرید و با خیال راحت برای کودکانتان قصه بخوانید.

داستان خلاقیت کودک را تشویق می‌کند و به او کمک می‌کند دنیای اطرافش را بهتر درک کند. کودک امروز از فضای کتاب دور است و کم‌کم با قصه‌ها بیگانه می‌شود، والدین می‌توانند با انتخاب هوشمندانه کتاب به کودکان مکمک کنند راه آینده‌شان را روشن‌تر بسازند. مجموعه صد قصه صد متل با هوشیاری به دنبال داستان‌های سرگرم کننده و جذاب رفته است تا شوق و هیجان کتاب‌ خواندن را به نسل امروز برگرداند.

خواندن کتاب حالا من میو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی که برای کودکانشان به دنبال قصه هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۲۵-۰۹-۹
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۲۵-۰۹-۹