با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب وقتی فرزندانتان دکمه‌ی عصبانیت شما را فشار می‌دهند و شما چه باید بکنید اثر محمدجعفر کندی

دانلود و خرید کتاب وقتی فرزندانتان دکمه‌ی عصبانیت شما را فشار می‌دهند و شما چه باید بکنید

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وقتی فرزندانتان دکمه‌ی عصبانیت شما را فشار می‌دهند و شما چه باید بکنید  نوشته  محمدجعفر کندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وقتی فرزندانتان دکمه‌ی عصبانیت شما را فشار می‌دهند و شما چه باید بکنید

بانی هرلیس، نویسنده و روانشناس است.

«وقتی فرزندتان دکمه‌ عصبانیت شما را فشار می‌دهد» راجع‌به مسئولیت‌پذیری و نقش پدر و مادر در مجادله صحبت می‌کند و همچنین به شما یاد می‌دهد که چگونه عکس‌العمل‌های خود را خنثی کنید، بطوری که بچه‌ها نتوانند در نقش شما به عنوان والدین مداخله کنند. همچنین دکمه‌های شما را زیر ذره‌بین قرار می‌دهد.

اقتدار شما زمانی که کنترل خود را در موقع خشم یا عقب‌نشینی از دست می‌دهید از بین خواهد رفت و از آن طرف فرزند شما زمانی که دکمه‌ شما را فشار دهد و ببیند که چیزی شعله‌ور نشده، شکست خورده محسوب می‌شود. اقتدار زمانی بازمی‌گردد که شما بتوانید به وضوح و بی‌طرفانه عکس‌العمل نشان دهید و همچنین فرزندتان هم حس امنیت خود را بازیابد. این کتاب در این راه به شما کمک خواهد کرد.

ما والدین برای اینکه از فشار دادن دکمه‌ عصبانیت‌مان جلوگیری کنیم آنها را تنبیه می‌کنیم که این کار اغلب مشکل اصلی را بدتر کرده و وارد چرخه‌ خشم و سرزنش می‌کند. این کتاب راجع‌به این نیست که چطور با فرزندانتان رفتار کنید که دیگر دکمه‌ عصبانیت شما را فشار ندهند، بلکه راجع‌به این است که چگونه والدینی باشیم که آرزویش را داریم؛ والدینی که خود شما مانع از بوجود آمدن آنها می‌شوید!

نویسنده بعد از بیش از ده سال تدریس در کلاس‌های آموزش برای والدین، دریافته که بیشتر والدین سرخورده‌تر از قبل به کلاس بازمی‌گردند. این والدین مطمئن بودند که با یاد گرفتن مهارت‌های جدید کاملاً موفق خواهند بود؛ اما چیزی در این میان دخالت داشت که باعث می‌شد آنها موفق نشوند و آن این بود که دکمه‌های عصبانیت آنها قبلاً فشار داده شده بود. هیچ مهارتی نمی‌تواند به پدر و مادری که دکمه‌های عصبانیت آنها از قبل فشار داده شده است کمک کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
غزاله رفیعی
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

خیلی عالیه به نظرم والدین باید بخونن... شاید مثل من بفهمن که خیلی از برآشفتن هامون برای درونیات خودمون هست نه اون بچه

Hokmabady
۱۳۹۵/۰۶/۲۱

این کتاب یکی از بی نظیرترین کتاب های تعلیم و تربیت هست که برای هر بزرگسالی برای داشتن ارتباط درست با فرزندان حاضر یا اینده واقعا ضرروی است... حتما مطالعه کنید واقعا در نگاه و دیدگاهتون تاثیرگذار خواهد بود!

bahri
۱۳۹۵/۱۰/۰۱

بسیار عالی به تمام مادران که کودک خردسال دارند توصیه میکنم... البته درکنارش حتماً حتماً کتاب های من دیگرما رومطالعه کنند که واقعا کاربردیه

فروز
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

یه کتاب بی نظیر برای پدر و مادرها با ترجمه روان

~Setay :)♡
۱۴۰۰/۰۱/۲۴

👎

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۰۸۴-۰-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۳۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۰۸۴-۰-۸