با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظرها و نظریه های ترجمه

دانلود و خرید کتاب نظرها و نظریه های ترجمه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظرها و نظریه های ترجمه  نوشته  نادر حقانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب نظرها و نظریه های ترجمه

نظرها و نظریه های ترجمه اثری از نادر حقانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران است. این اثر دومین کتاب از مجموعه کتاب‌های زبان‌شناسی، ادبیات و فرهنگ است که در انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب نظرها و نظریه های ترجمه

پدیده مطالعات ترجمه و ترجمه‌شناسی و علم ترجمه در نیم قرن اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این پدیده از زاویه‌های مختلف و با نگرش‌های متفاوت مورد بحث و بررسی متخصصان رشته‌های گوناگون است. کتاب حاضر با هدف تشریح نظرها و نظریه‌های ترجمه به طور عام و بیان مفاهیم و مسائل ترجمه‌شناسی و معرفی پژوهش‌های مربوط در کشورهای آلمانی‌زبان در چهارچوب فعالیت‌های مرکز پژوهشی و آموزشی زبان خارجی دانشگاه تهران نگارش یافته و تلاش شده است تا موضوعات عمده و مباحث اصلی حوزه ترجمه‌شناسی را دربر داشته باشد.

مطالب این کتاب بیشتر با استناد به منابع آلمانی  تدوین شده است و مطالب این حوزه را از زاویه نظرها و دیدگاه‌های خاص ارائه شده در سه حوزه زبان‌شناسی، ادبیات تطبیقی و فلسفه و شاخه‌های مرتبط با انها ارائه کرده است تا زمینه اشراف و درک بهتر نظرها و نظریه‌های ارائه شده، بهتر فراهم شود. 

دامنه و عمق مطالب کتاب به گونه ای تنظیم شده که مخاطبان موضوعی و علاقه‌مندان به حوزه ترجمه و ترجمه شناسی بتوانند از آن بهره‌مند شود.

 خواندن کتاب نظرها و نظریه های ترجمه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران حوزه ترجمه شناسی و علاقه‌مندان به این حوزهنظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۰۲
شابک۹۶۴-۰۰-۱۰۸-۷-۱
تعداد صفحات۲۵۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۰۲
شابک۹۶۴-۰۰-۱۰۸-۷-۱

تجربه بهتر در اپلیکیشن