با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب محله آسایش اثر فرهاد حسن‌زاده

دانلود و خرید کتاب محله آسایش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب محله آسایش  نوشته  فرهاد حسن‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب محله آسایش

محله آسایش اثر نویسنده شناخته شده حوزه ادبیات کودک و نوجوان، فرهاد حسن‌زاده است. این کتاب در قالب داستانی جذاب درباره قوانین راهنمایی و رانندگی و حقوق شهروندی با کودکان سخن می‌گوید.

 درباره کتاب محله آسایش

 پارسا به همراه خواهرش لیلا و عموزاده‌هایش نوید و گیتی، یک گروه تشکیل داده‌اند. گروه پلنگ. حالا چرا پلنگ؟ چون اگر حروف اول اسم‌هایشان را کنار هم بگذارید به کلمه «پلنگ» می‌رسید. این بچه‌ها یعنی گروه پلنگ، همیار پلیس هستند. آنها در این کتاب ماجراهایی را با یک هندوانه‌فروش سیار دارند، که مدام ماشینش را در جاهای ممنوعه پارک می‌کند.

 خواندن کتاب محله آسایش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کودکان گروه سنی الف و ب مخاطبان این کتاب‌اند. 

درباره فرهاد حسن‌زاده

فرهاد حسن‌زاده متولد سال ۱۳۴۱  در شهر آبادان است. او از سال ۱۳۶۸ فعالیت ادبی‌اش را روع کرده و تا به حال بیش از ۵۰ کتاب گوناگون داستان، افسانه، فانتزی، طنز و زندگی نامه نوشته است. بیشتر آثار حسن‌زاده در حوزه ادبیات کودک و نوجوان‌اند.

آثار منتشر شده حسن‌زاده در کانون پرورش فکری کودکان از شاخص‌ترین آثار این نویسنده اند. رمان‌های هستی و زیبا صدایم کن از مجموعه‌ی رمان نوجوان امروز علاوه بر موفقیت‌های داخلی به زبان‌های مختلفی مثل انگلیسی، ترکی استانبولی و عربی ترجمه شده‌اند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۸