با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران؛ جلد اول

دانلود و خرید کتاب نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران؛ جلد اول

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران؛ جلد اول  نوشته  گروه تحقیق موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران؛ جلد اول

کتاب حاضر جلد اول از مجموعه چهار جلدی نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران است که به همت گروه تحقیق موسسه فرهنگی و هنری قدر ولایت به چاپ رسیده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

درباره کتاب نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران؛ جلد اول

این کتاب ادعا دارد جریان روشنفکری در ایران، از مفهوم و محتوای حقیقی خود خالی بوده است و به جای نقش مثبتی که می‌توانسته در حیات و اعتلای ملت داشته باشد، به تخریب فرهنگ اسلامی،ملی و باورهاو توانایی‌های ملت ایران پرداخته و در خدمت سیاست‌های استکباری ، بویژه در بعد تحمیل فرهنگ مبتذل و مغایر با مصالح ملت،قرارگرفته‌اند.

جلد اول کتاب به بررسی ۸ چهره شاخص جریان روشنفکری و نقش آنان در تهاجم غرب به ایران یعنی سید حسن تقی زاده،محمدعلی فروغی،میرزاآقاخان کرمانی،میرزا یوسف خان مستشارالدوله،میرزا عبدالرحیم طالبوت،میرزا حسین خان سپهسالار، میرزا فتحعلی آخوندزاده،میرزا ملکم خان(ناظم الدوله) می‌پردازد.

 خواندن کتاب نقش روشنفکران در تاریخ معاصر ایران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پزوهشگران و علاقه‌مندان به تاریخ معاصر ایران مخاطبان این کتاب‌اند.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۰۵۹-۹
تعداد صفحات۷۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۰۵۹-۹